Szumiś Lena z mechanizmem szumiącym i czujnikiem snu Szumisie

Rodzina Słodziaków! Specjaliści od spraw spania, głaskania i przytulania!
Dostępny
Indeks
714242
Cena
Cena 199,00 zł
- +

Opis

Szumiś Lena z mechanizmem szumiącym i czujnikiem snu Szumisie

 

Dane produktu:

Szumiś Lena to nasza szumisiowa Mamaz z rodzinki Słodziakow. Lena wspiera Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.

Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze.

ZOBACZ CO POTRAFI MIŚ SZUMIŚ:

- CZUJNIK SNU - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio -dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

- SYSTEM NON-STOP - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

- ŁATWOŚĆ OBSŁUGI: Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

- BEZPIECZEŃSTWO: Szumisie są bezpieczna dla dzieci już od pierwszych dni życia. Szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów.

Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.
Po wyjęciu szumiącego serca, Szumisia można prać w pralce.

Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami. Wszystkie Szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w Polsce!

Szumiś ma wymiary 13 x 31 cm.

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 714242
  • Producent Szumisie
  • Wiek Dla najmłodszych (+0 mies.)
  • Wysokość 33 cm
  • EAN 5907637944361

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Szumiś Lena z mechanizmem szumiącym i czujnikiem snu Szumisie