Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia

Autor: Wojciech Jagielski
Wojciech Jagielski
Dostępny
Indeks
732048
Twój rabat 15% (5,60 zł)
Cena
Cena 31,80 zł 37,40 zł
- +

Opis

Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia, Wojciech Jagielski, Wydawnictwo Znak

 

Dane produktu:

Opowieść o miejscach, od których zależy więcej, niż nam się wydaje

 

Strefy chaosu i punkty zapalne. Kraje niespełnionych marzeń i wielkich obietnic. W polskich mediach niewiele się o nich mówi, ale to właśnie tam dokonuje się zmiana, która wpłynie na naszą europejską rzeczywistość. Reportaże Wojciecha Jagielskiego zmuszają do porzucenia bezpiecznych stereotypów.

Strona świata jest wyborem najciekawszych, aktualnych tekstów Wojciecha Jagielskiego z ostatnich lat, publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego”.

 

Mistrz reportażu, opowiadając o Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i krajach Kaukazu, łączy niezwykłą wiedzę, dogłębną znajomość miejsc i charakterystyczny dla siebie styl. Z opowieści zwykłych ludzi i biografii władców tworzy barwny i spójny obraz współczesnego świata. Pozwala nam poznać i zrozumieć miejsca, w których rozstrzyga się kształt przyszłości.

 


Wojciech Jagielski - dziennikarz i reporter. Zaczynał w latach 80. jako dziennikarz PAP, od 1991 do 2012 pracował w „Gazecie Wyborczej”. Obecnie związany z „Tygodnikiem Powszechnym”. Specjalizuje się w tematyce Afryki oraz Azji Środkowej i Kaukazu. Opublikował m.in.: Dobre miejsce do umierania, Modlitwę o deszcz (nominowaną do Nagrody Literackiej Nike), Wieże z kamienia, Wszystkie wojny Lary, Na wschód od zachodu.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732048
  • Wydawnictwo Znak
  • Autor Wojciech Jagielski
  • EAN 9788324060948
  • Ilość stron 350
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 14,5x21 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia