Strażnik rzeczy zagubionych

Autor: Ruth Hogan
Ruth Hogan
Dostępny
Indeks
714215
Twój rabat 10% (3,15 zł)
Cena
Cena 28,40 zł 31,55 zł
- +

Opis

Strażnik rzeczy zagubionych, Ruth Hogan, Wydawnictwo Literackie, 2018

 

Pełna magii i humoru powieść o tym, że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony.

O sile przyjaźni i miłości, o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach, które należą się każdemu.

Starzejący się pisarz, Anthony Peardew, po śmierci ukochanej żony zaczyna zbierać i katalogować przedmioty zgubione przez innych. Jego pierwszym zaskakującym znaleziskiem jest puszka po ciasteczkach z ludzkimi szczątkami, pozostawiona w pociągu. Czując, że ma coraz mniej czasu, przekazuje w testamencie swojej zaufanej asystentce Laurze osobliwą kolekcję wraz ze szczególnym zadaniem - kobieta ma oddać odnalezione przez niego przedmioty ich właścicielom. W wypełnieniu tego pozornie niewykonalnego zadania pomaga jej ogrodnik Freddy, a także Sunshine, urocza dziewiętnastolatka z zespołem Downa, która przejawia wyjątkowe zdolności w odgadywaniu, skąd pochodzą przedmioty. Nikt nie przypuszcza, jaką lawinę nieprzewidzianych zdarzeń uruchomi to nietypowe ostatnie życzenie Strażnika rzeczy zagubionych.

Jednocześnie w domu coraz silniej zaznacza swoją obecność duch żony pisarza - Theresy, która także próbuje przekazać swoją ostatnią wolę…

Powieść Ruth Hogan docenili dziennikarze, wydawcy i czytelnicy na całym świecie – została bestsellerem „The Sunday Times”, a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do prawie 30 krajów. Tylko w samej Wielkiej Brytanii kupiono ponad 500 tysięcy egzemplarzy.

Jeśli lubisz klimaty z La La Land, zakochasz się w powieści Ruth Hogan!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 714215
  • Wydawnictwo Literackie
  • Autor Ruth Hogan
  • EAN 9788308065280
  • Ilość stron 320
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 13x20,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Strażnik rzeczy zagubionych