The wishlist name can't be left blank

Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję co czuję

Isabelle Filliozat
Dostępny
Indeks
722630
Twój rabat 21% (8,80 zł)
Cena
Cena 32,85 zł 41,65 zł
- +

Opis

Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję co czuję, I. Filliozat, Wydawnictwo Egmont, 2019

 

Dane produktu:

Czego boi się twoje dziecko? Potwora pod łóżkiem? Sąsiadki z piętra niżej? Malutkiej mrówki? Bez względu na to, co to jest, warto strach dziecka potraktować poważnie. Jak to zrobić? Jak pomóc dziecku zmierzyć się z tym, co budzi w nim lęk? Pierwszym krokiem może być wspólna zabawa z dowcipnie ilustrowaną książką „Strach – wróg czy przyjaciel. Akceptuję, co czuję”.

Bohaterka książki „Strach – wróg czy przyjaciel. Akceptuję, co czuję” jest surykatka. Sympatyczny futrzak pokazuje dzieciom, jak oswoić swoje lęki. Okazuje się, że to nie takie trudne. Strach nie jest wcale zły, strachu nie trzeba się bać. Strach jest czasem wręcz pomocny - w ostrzeganiu przed niebezpieczeństwem i motywowaniu do działania.

W książce „Strach – wróg czy przyjaciel. Akceptuję, co czuję” za pomocą zadań, ćwiczeń poznajemy praktyczne i skuteczne techniki przeciwlękowe – mogą m.in. samodzielnie przygotować spray na potwory! Dowiadują się, że odrobina strachu jest w życiu niezbędna do podjęcia wyzwań, a jego brak może zamknąć oczy na niebezpieczeństwo.

Książka, pełna psychologicznej wiedzy będzie znakomitym wsparciem dla dzieci do lat 6 oraz ich opiekunów. Książka zawiera zeszyt z poradami dla rodziców, z którego czytelnicy czerpią użyteczną wiedzę garściami.

Autorka publikacji „Strach – wróg czy przyjaciel? Akceptuję, co czuję” apeluje: „Aby pomóc dziecku zmierzyć się z tym, co budzi w nim lęk: zmniejsz presję, daj mu więcej czasu wolnego, żeby mogło się bawić, bawić i jeszcze raz bawić, najlepiej na łonie przyrody. I poświęć mu czas!”.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722630
  • Wydawnictwo Egmont
  • Tłumaczenie Anna Wolna
  • EAN 9788328136984
  • Ilustracje Fred Benaglia
  • Ilość stron 96
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 22x28 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję co czuję