Strach i pogromca potworów

Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka
Dostępny
Indeks
711872
Twój rabat 12% (2,60 zł)
Cena
Cena 19,50 zł 22,10 zł
- +

Opis

Strach i pogromca potworów, Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka, Wydawnictwo GWP, 2014

 

Dane produktu:

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. 

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5–9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. 

"Strach i pogromca potworów", opowiada o niebezpieczeństwach płynących z ignorowania własnego strachu, a także o tym, co się dzieje, gdy nie potrafimy zapanować nad swoim lękiem. 

Książka zawiera Instrukcję obsługi strachu, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. 

Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 711872
  • Wydawnictwo GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
  • Autor Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka
  • EAN 9788360577967
  • Ilość stron 56
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Strach i pogromca potworów