The wishlist name can't be left blank

Sposób na Alcybiadesa. Lektura z opracowaniem

Edmund Niziurski
Dostępny
Indeks
722075
Twój rabat 20% (4,70 zł)
Cena
Cena 18,90 zł 23,60 zł
- +

Opis

Sposób na Alcybiadesa. Lektura z opracowaniem, Edmund Niziurski, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Nauczyciele są przekonani, że uczniowie chodzą do szkoły, by się uczyć. Uczniowie jednak wiedzą, że najlepiej jest znaleźć sposób, aby się nie uczyć, ale mimo to mieć dobre oceny.

Klasa 8 A szczególnie pragnie się nie uczyć... Na każdego nauczyciela jest przecież jakaś metoda, ale starsi koledzy niekoniecznie chcą ją zdradzić. Cóż, czego się nie robi dla sprawy... Aby zdobyć sposób, warto nawet uciec się do porwania i tortur! Na szczęście wysiłki się przynoszą efekt, a sposób działa - ale czy aby na pewno tak, jak chłopcy zaplanowali?

Przedstawiamy lekturowe wydanie jednej z najpopularniejszych powieści Edmunda Niziurskiego. Starannie przygotowane i dopracowane pod względem merytorycznym opracowanie ułatwi pracę na lekcjach języka polskiego, a piękne czarno-białe ilustracje dodatkowo uprzyjemnią lekturę.

 

Wydanie Sposobu na Alcybiadesa kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722075
  • Wydawnictwo GREG
  • EAN 9788375174762
  • Ilustracje Mikołaj Kamler
  • Ilość stron 236
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto