Spływ kajakowy Anny Kraina Lodu 2 41165 Lego Disney

Dostępny
Indeks
726415
Twój rabat 24% (24,96 zł)
Cena
Cena 79,00 zł 103,96 zł
- +

Opis

Spływ kajakowy Anny Kraina Lodu 2 41165 Lego Disney

 

Dane produktu:

Pozwól swojemu maluchowi przeżyć ponownie ulubione sceny z filmu Disneya „Kraina lodu 2” w zestawie LEGO® | Disney 41165 Spływ kajakowy Anny.

Zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ z kajakiem został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Figurka zwierzątka LEGO zachęca do odgrywania ról, a specjalna podstawka startowa pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom filmu Disneya „Kraina lodu” wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii opowieści Disneya.

Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła.

Ten zestaw konstrukcyjny z filmu Disneya „Kraina lodu 2” dla chłopców i dziewczynek zawiera dwie postacie Disneya i figurkę LEGO króliczka.

Zawartość zestawu:

- dwie minilaleczki znanych postaci Disneya: Anna i Olaf, a także figurka LEGO® króliczka

- lodowy kajak z lampą i fragment rzeki z lodową zjeżdżalnią, huśtawką, ruchomymi liśćmi oraz kamieniami ozdobionymi wizerunkiem giganta ziemi.

W przygodowym zestawie z kajakiem znajdziesz podstawkę startową, dzięki której Twoje dziecko szybko opanuje podstawy budowania i będzie mogło rozpocząć zabawę w ekscytującym świecie przygód LEGO® | Disney.

Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.

Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.

Ten zestaw do budowania z Anną z filmu „Kraina lodu” stanowi idealny prezent dla maluchów.

W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

Połącz model z zestawem Disneya 41166 Wyprawa Elsy, by przeżyć jeszcze więcej magicznych przygód z serii 4+ LEGO® | Disney Frozen II.

Wymiary:

- kajak ma ok. 3 cm wysokości, 9 cm długości i 3 cm szerokości

- fragment rzeki ma ok. 8 cm wysokości, 28 cm szerokości i 15 cm głębokości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 726415
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Bohater Kraina Lodu
  • Symbol 41165
  • EAN 5702016368628
  • Ilość elementów 108

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Spływ kajakowy Anny Kraina Lodu 2 41165 Lego Disney