The wishlist name can't be left blank

Sorter kształtów i kolorów motylek 59924 Viga

Dostępny
Indeks
717896
Twój rabat 22% (12,16 zł)
Cena
Cena 43,15 zł 55,31 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,31 zł
- +

Opis

Sorter kształtów i kolorów motylek 59924 Viga

 

Dane produktu:

Drewniany sorter kształtów - motylek od firmy Viga to jedna z najwspanialszych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy.

Sorter edukacyjny sprawdza się jako pomoc w rozwijaniu motoryki u malucha, oraz koordynacji ręka-oko. Dodatkowo uczy rozpoznawać kolory i kształty.

Ta zabawka- łamigłówka składa się z różnych bloków kształtów o jaskrawych kolorach, malowanych ręcznie. Sprawdzi się w domu i przedszkolu.

Zastosowany tu kształt motyla pozytywnie kojarzy się dzieciom z kolorowym owadem, który może spotkać podczas spaceru na łące, czy w ogrodzie.

Zabawka ta przychodzi nam z pomocą, dzięki niej nasz maluch będzie chętnie wykonywać całą serię zadań.

Sorter stale będzie wspomagać dziecko w rozwoju umiejętności motorycznych, skupiania uwagi, pamięci oraz wytrwałość i koordynację ruchową.

Dziecko ma do dyspozycji drewniany model motyla i podkładkę, na której umieszcza odpowiednie kształty i kolory skrzydełek i brzuszka małego kolorowego owada.

Całość wykonana została z drewna, pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717896
  • Producent Viga
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Symbol 59924
  • EAN 6934510599249
  • Materiał drewno
  • Wymiary 21,5x19,5x3,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto