Smok wodny 71754 Lego Ninjago

Niedostępny
Indeks
736967
Twój rabat 20% (69,36 zł)
Cena
Cena 277,49 zł 346,85 zł

Opis

Smok wodny 71754 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Bogaty w szczegóły zestaw Smok wodny (71754) pozwala dzieciom odgrywać niesamowite historie z najnowszego sezonu serialu NINJAGO®.

Imponujący smok ma ruchomą głowę, szczękę, nogi, szyję, skrzydła i ogon, który może posłużyć jako broń.

Zestaw gwarantuje młodym konstruktorom wiele godzin zabawy, która rozwija.

Zestaw ze smokiem zawiera pięć minifigurek — NRG Nyę, nurka Zane’a z płetwami, Księcia Kalmaara i dwóch niebezpiecznych strażników głębin — dzięki którym dzieci mogą inscenizować ekscytujące starcia o amulet fal.

W komplecie jest też miniłódź podwodna z kokpitem, w którym może usiąść nurek Zane, a także podstawka do ekspozycji amuletu.

Zestawy LEGO® NINJAGO pozwalają kreatywnym dzieciom przenieść się do fantastycznego świata pełnego zabawy, w którym młodzi konstruktorzy mogą połączyć siły z bohaterskimi ninja i stoczyć nigdy niekończącą się walkę o miasto NINJAGO.

Fani ninja oraz ich znajomi mają do wyboru ogromną kolekcję zabawek konstrukcyjnych, takich jak potężne mechy, szczegółowe statki i superszybkie odrzutowce.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® NINJAGO® Smok wodny (71754) z ruchomym smokiem, dzięki któremu fani ninja mogą odgrywać sceny z najnowszego sezonu serialu NINJAGO podczas wielogodzinnej zabawy.

- Zawiera pięć minifigurek: NRG Nyę, nurka Zane’a, Księcia Kalmaara i dwóch strażników głębin. Wszystkie postacie mają odlotową broń, która urozmaica zabawę.

- Smok ma ruchome skrzydła, nogi, ogon, szyję i szczękę, którą da się otwierać i zamykać. Jego ogon można wykorzystać jako broń do walki ze strażnikami głębin.

- Zestaw zawiera również miniłódź podwodną nurka Zane’a z otwieranym kokpitem i cenny amulet fal, który można wyeksponować na specjalnej podstawce.

- Ten bogaty w szczegóły zestaw ninja dla dzieci w wieku od 9 lat jest pełen funkcji i minifigurek, więc Twoje dziecko z pewnością zachwyci nim swoich znajomych.

- Smok wodny ma ok. 14 cm wysokości, więc dzieci mogą go z dumą postawić na półce w swoim pokoju, gdy już pokonają strażników głębin.

- Odkryj też pozostałe zestawy inspirowane najnowszym sezonem serialu, takie jak Wodny mech Lloyda (71750), Świątynia Bezkresnego Morza (71755) i Pływająca perła (71756).

- LEGO® NINJAGO® to wspaniała seria kreatywnych zestawów do zabawy i postawienia na półce, które pozwalają młodym ninja przenieść się do ekscytującego świata fantasy.

- Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO® powstają z wysokiej jakości materiałów, abyśmy mogli mieć pewność, że za każdym razem da się je łatwo połączyć i rozdzielić — umiejętności i siła ninja nie są potrzebne!

- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736967
  • EAN 5702016912326
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Smok wodny 71754 Lego Ninjago