Smok Szkieletowego Czarownika 71721 Lego Ninjago

Dostępny
Indeks
731372
Twój rabat 20% (83,95 zł)
Cena
Cena 335,80 zł 419,75 zł
- +

Opis

Smok Szkieletowego Czarownika 71721 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Zestaw NINJAGO® (71721) pozwala zbudować Smoka Szkieletowego Czarownika i rozpocząć wciągającą, kreatywną zabawę.

Jest tam także sześć figurek do zbudowania.

Dzieci mogą udawać, że są ninja, którzy walczą ze Szkieletowym Czarownikiem oraz jego smokiem i szkieletowymi wojownikami, aby uwolnić się z upiornych czeluści Lochów Shintaro.

 

Niesamowity zestaw do przygodowej gry planszowej

Zabawka ze smokiem jest zarazem grą planszową LEGO® NINJAGO, w której dzieci kręcą spinnerem-kostką i poruszająsię po torze z czyhającą na nie pułapką.

Dzieci kręcą spinnerem i wybierają trasę, która pozwoli im zdobyć cenne Ostrze z Kości Słoniowej.

Zabawkę można także połączyć z innymi zestawami LEGO, by powstała gigantyczna gra planszowa.

 

Niesamowite zestawy konstrukcyjne dla dzieci

Dla dzieci obdarzonych wyobraźnią zestawy LEGO NINJAGO są przepustką do świata legend, w którym mogą wcielać się w bohaterskich ninja i rzucić wyzwanie siłom zła.

Rozmaite smoki, samochody i odrzutowce zapewnią im wiele godzin dobrej zabawy.

 

Cechy produktu:

- Zestaw ninja z mnóstwem szczegółów, smokiem NINJAGO® i sześcioma minifigurkami: Bohaterskim Jayem, Bohaterskim Kaiem, Bohaterską Nyą, Szkieletowym Czarownikiem i dwoma przebudzonymi wojownikami. Dzieci mogą odgrywać wymyślone przez siebie przygody lub wziąć udział w emocjonującej grze planszowej.

- Smok LEGO® ma ruchome łapy, skrzydła i ogon. Potrafi strzelać z dwóch miotaczy oraz zrzucać kości i pająki. Figurki mogą też być pionkami do gry planszowej, której celem jest ucieczka z Lochów Shintaro.

- Zestaw liczy 1016 elementów i będzie świetnym prezentem dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat, gwarantując im świetną zabawę w budowanie. To także doskonały materiał na prezent dla fanów NINJAGO® bez względu na okazję.

- Zestaw ze smokiem do zbudowania to nowość na czerwiec 2020 r. Jest świetny do zabawy w domu, ale można go też wygodnie nosić ze sobą, więc zabawa może trwać bez końca. Zabawkowy smok ma ok. 31 cm wysokości, 38 cm długości i 53 cm szerokości.

- Gra planszowa ani figurki wojowników LEGO® NINJAGO® nie wymagają baterii — można się nimi bawić zaraz po zbudowaniu, a przygody w świecie ninja mogą trwać i trwać.

- Do klocków tego zestawu dołączone są przejrzyste instrukcje, więc mali konstruktorzy szybko ukończą budowanie i smok NINJAGO® będzie w kilka chwil gotowy do kreatywnej zabawy.

- Zestawy LEGO® NINJAGO® z wojownikami ninja otwierają przed dziećmi bramy do świata przygód ze smokami. Maluchy mogą zrealizować swoje marzenia, łącząc siły z ulubionymi bohaterami i wraz z nimi przeżywając fascynujące historie.

- Klocki LEGO®, z których składa się ten zestaw konstrukcyjny ze smokiem, już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością rozdzielić.

- Klocki LEGO® użyte w tym zestawie z wojownikami ninja zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Zabawki LEGO gwarantują wysoką jakość.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 731372
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)
  • Symbol 71721
  • EAN 5702016617061
  • Ilość elementów 1016

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Smok Szkieletowego Czarownika 71721 Lego Ninjago