Skoczek Krówka Fioletowa z pompką Tootiny

Dostępny
Indeks
720980
Twój rabat 18% (15,95 zł)
Cena
Cena 71,49 zł 87,44 zł
- +

Opis

Skoczek Krówka Fioletowa z pompką Tootiny

 

Dane produktu:

Skoczki Tootiny to wesołe nadmuchiwane zabawki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać na swoich malutkich nóżkach. Gumowe zabawki Tootiny zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.

Dzieci kochają krówkę Tootiny nie tylko dlatego, że jest bardzo ładna i skoczna! Jej miękkie gumowe rogi są ​​łatwe do chwytania dla małych dłoni, a pastelowe kolory w charakterystyczne białe łatki przykuwają uwagę dzieci. Nawet te najmłodsze, za małe by skakać na skoczku, interesują się stojącą w pokoiku kolorową krówką.

Napompowany Skoczek Tootiny to wyjątkowy środek transportu dla dzieci, idealny do brykania po domu i ogrodzie. Aby wesoło podskakiwać wystarczy usiąść na nadmuchaną krówkę, złapać za wystające uszy i ruszyć w podskokach do przodu.

Skoczki Tootiny są wykonane z wysokiej jakości gumy i działają jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka, rozwijając zmysł równowagi, poprawiając sylwetkę, wzmacniając kręgosłup i koordynację rąk i nóg. Dzięki Skoczkom Tootiny zapewnisz dziecku wyjątkowy sposób na wielogodzinną zabawę, wypełnioną aktywnością fizyczną i masą radości. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, młodsze mogą bawić się pod nadzorem osób dorosłych.

Skoczki Tootiny występują w 6 pastelowych kolorach, są łaciate, a każda z krówek zapakowana jest w estetyczne pudełko, którego nie trzeba dodatkowo ozdabiać dając zabawkę w prezencie.

Wymiary:

Długość: 50 cm
Wysokość: 45 cm
Szerokość: 25 cm

W zestawie:

- Skoczek Tootiny,

- Specjalna pompka do wielokrotnego pompowania,

- Zatyczka,

- Tekturowe, łaciate pudełko.

Jakość kontrolowana jest na każdym etapie produkcji (od materiału po produkt końcowy). Skoczek Tootiny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN71, nie zawiera materiałów szkodliwych, pomalowany bezpieczną dla dzieci farbą.

Zabawkę można czyścić wodą, bez użycia detergentów.

Skoczek Tootiny to idealny prezent dla malucha na każdą okazję!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720980
  • Producent Tootiny
  • Kolor fioletowy
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • EAN 5907630901057
  • Wymiary 50x45x25 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Skoczek Krówka Fioletowa z pompką Tootiny