The wishlist name can't be left blank

Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę

Autor: Agnieszka Stążka-Gawrysiak
Agnieszka Stążka-Gawrysiak
Niedostępny
Indeks
728048
Twój rabat 31% (13,75 zł)
Cena
Cena 30,80 zł 44,55 zł

Opis

Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę, Agnieszka Stążka-Gawrysiak, Wydawnictwo Znak Emotikon

 

Dane produktu:

Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z przedszkolakami, Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę.

Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę to historie, które mogą się przytrafić każdemu przedszkolakowi (i rodzicowi!):

- marudzenie przy kolacji,

- spory na placu zabaw,

- nagłe wybuchy złości o błahostki.

Razem z Kubą i Leną dzieci poznają lepsze rozwiązania trudnych sytuacji. Ramki dla rodzica pozwalają zrozumieć podejście oparte na metodzie Self-Reg i ułatwiają korzystanie z niego na co dzień. Choć rzadko o tym myślimy, dzieci często odczuwają stres.

Nowe sytuacje, presja czasu, nagromadzenie bodźców ‒ to wszystko sprawia, że trudno im poradzić sobie z napięciem. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że zwykłe dyscyplinowanie uczy dziecko samokontroli, ukrywania swoich emocji i tłumienia potrzeb.Self-Regulation to samoregulacja. Opracowana przez prof. Stuarta Shankera metoda Self-Reg pozwala opanować nadmierny stres i zlikwidować przyczynę złego samopoczucia, a nie tłumić samo zachowanie, które z niego wynika. Dzięki niej mądrze wesprzesz swoje dziecko.

Do wspólnego czytania z rodzicami.
Agnieszka Stążka-Gawrysiak - coach, coach kryzysowy, mentorka, facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre, autorka bloga dylematki.pl. Prywatnie — wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Wspiera inne wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 728048
  • Wydawnictwo Znak Emotikon
  • Autor Agnieszka Stążka-Gawrysiak
  • EAN 9788324052134
  • Ilość stron 128
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę