Samolot i lotnisko 10961 Lego Duplo

Dostępny
Indeks
736933
Twój rabat 20% (28,74 zł)
Cena
Cena 114,95 zł 143,69 zł
- +

Opis

Samolot i lotnisko 10961 Lego Duplo

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® DUPLO® Town Samolot i lotnisko (10961) pozwoli maluchom każdego dnia polecieć w wyobraźni w inne, nowe miejsce.

Rodzinny lot samolotem pasażerskim to dla malucha emocjonująca przygoda.

Dołącz do taty i córeczki, którzy lecą z wizytą do krewnych i przyjaciół.

Górną połowę samolotu można zdjąć, by pobawić się w środku pojazdu.

Lotnisko natomiast ma otwierane drzwi, obracającą się wieżę kontroli lotów i zjeżdżalnię dla bagażu.

Członkowie rodziny już czekają, by uściskać nadlatujących pasażerów!

Zestawy LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki, a rodzicom pozwalają przeżyć niezwykłe chwile dzięki możliwości uczestniczenia w rozwoju pociech.

 

Cechy produktu:

- Wyrusz ze swoim maluchem w podniebną podróż w zestawie LEGO® DUPLO® Town Samolot i lotnisko (10961), który pozwoli Wam każdego dnia odkrywać w wyobraźni inne, nowe miejsce.

- W komplecie trzy figurki DUPLO® — tata, dziewczynka i pilot — a także samolot ze zdejmowanym dachem, obracana wieża kontroli lotów oraz zjeżdżalnia dla bagaży.

- Realizmu zabawie w loty samolotem dodają wesołe akcesoria, takie jak pluszowy miś, flaga i otwierana walizka.

- Odgrywanie ról i wymyślanie pomysłowych historyjek o podróżach samolotem i odwiedzinach u rodziny daje rodzicom możliwość uczestniczenia w każdym etapie rozwoju przedszkolaków przez wspólną, emocjonującą zabawę.

- Szukasz ciekawego zestawu z samolotem dla dwulatka lub starszego dziecka, które uwielbia latanie? Zestaw LEGO® DUPLO® Town Samolot i lotnisko z pewnością pozwoli młodej wyobraźni pobujać w obłokach!

- Zestaw ma ok. 22 cm wysokości, 38 cm szerokości i 29 cm głębokości i można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by zainspirować maluchy do jeszcze lepszej zabawy w świecie wyobraźni.

- Aby kreatywne składanie modeli było jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są proste instrukcje budowania z nieskomplikowaną historyjką obrazkową, w której występują elementy zestawu.

- Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO® DUPLO® są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają kreatywne funkcje, które zachęcają rodziców do wspólnej zabawy wspierającej rozwój dzieci.

- Zestawy LEGO® DUPLO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwytać, układać i rozdzielać klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku.

- Klocki i elementy LEGO® DUPLO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736933
  • EAN 5702017086439
  • Producent Lego
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Samolot i lotnisko 10961 Lego Duplo