The wishlist name can't be left blank

Samochody wyścigowe 60256 Lego City

Dostępny
Indeks
724942
Twój rabat 22% (30,36 zł)
Cena
Cena 107,69 zł 138,05 zł
- +

Opis

Samochody wyścigowe 60256 Lego City

 

Dane produktu:

Twój młody kierowca rajdowy będzie bawić się całymi godzinami zestawem konstrukcyjnym LEGO® City Samochody wyścigowe (60256).

Wyścigówki LEGO z udawanym napędem elektrycznym i benzynowym oraz minifigurki kierowców — jest tu wszystko, czego trzeba do niezapomnianego wyścigu. Który silnik wygra: benzynowy czy elektryczny?

Ta zabawka zapewni dzieciom nie tylko świetną rozrywkę, ale też sporą dawkę nauki. Dlaczego?

Bo zawiera proste instrukcje budowania, które pomogą przemienić początkującego budowniczego LEGO w prawdziwego mistrza konstrukcji.

Ciekawe zabawki konstrukcyjne dla dzieci W zestawach z pojazdami LEGO City dzieci znajdą niesamowitą gamę superszybkich, super świetnych modeli aut do zbudowania.

Te pełne rewelacyjnych funkcji i ciekawych postaci zabawki inspirują do swobodnej, samodzielnej zabawy, podczas której dzieci tworzą scenariusze odzwierciedlające prawdziwe życie w ciekawy i wesoły sposób.

 

Cechy produktu:

- Maluchy będą zachwycone emocjonującym życiem w mieście LEGO® City, jakie przedstawia ten fajny zestaw z samochodami wyścigowymi, zaprojektowany specjalnie do swobodnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach. To idealna propozycja dla dzieci, które interesują się wyścigówkami.

- Co jest w pudełku? Świetny motocykl i quad kaskaderski, dwie minifigurki kaskaderów w kaCo jest w pudełku? Dwa rewelacyjne samochody wyścigowe LEGO® z ciekawymi detalami, dwa pachołki do ustawienia na starcie lub mecie oraz dwie minifigurki kierowców w kaskach wyścigowych — wszystko, czego trzeba do samodzielnej zabawy pełnej akcji.

- Dzieci mogą połączyć pojazdy i postacie z tego zestawu z innymi oryginalnymi modelami LEGO®, by mieć jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy lub budowania świetnych modeli do ustawienia na półce.

- Czerwony samochód wyścigowy LEGO® po zbudowaniu ma ok. 4 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości, a żółty — ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.

- Produkt nie wymaga baterii — siłą napędową jest ogromna wyobraźnia małych dzieci, więc zabawa może zacząć się natychmiast po otworzeniu pudełka!

- Proste instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie, dzięki czemu dzieci mogą poczuć radość z samodzielnego ukończenia modelu i od razu ruszać do pomysłowej zabawy.

- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zachowują jednolitą formę, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724942
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 5702016617900
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 190

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Samochody wyścigowe 60256 Lego City