Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1968 Chevrolet Corvette 76903 Lego Speed Champions

Dostępny
Indeks
736937
Twój rabat 20% (40,31 zł)
Cena
Cena 161,09 zł 201,40 zł
- +

Opis

Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1968 Chevrolet Corvette 76903 Lego Speed Champions

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Speed Champions Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1968 Chevrolet Corvette (76903) to wymarzony prezent dla miłośników najlepszych samochodów.

Dzieci i fani czterech kółek mogą zdobyć dwa przełomowe modele Corvette z różnych okresów.

Te niesamowite auta są pełne realistycznych detali, a ich budowanie to gwarancja wielkiej frajdy.

Doskonale sprawdzą się w roli ozdób oraz podczas inscenizowanych wyścigów!

 

Pojazdy wchodzące w skład tego zestawu mają szerokie podwozia, więc w ich kokpitach mieszczą się dwa fotele i realistycznie odwzorowane detale.

Dodatkowo dzięki dwóm minifigurkom gotowych do akcji kierowców Chevroleta możesz z łatwością zorganizować wyścigi godne prawdziwych legend.

Zestawy konstrukcyjne LEGO Speed Champions zawierają realistyczne modele najbardziej innowacyjnych i najbardziej znanych samochodów świata.

Kolekcjonerskie pojazdy z tej serii są doskonałymi ozdobami i świetnie nadają się do zabawy w wyścigi z innymi autami Speed Champions.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® Speed Champions Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1968 Chevrolet Corvette (76903) to doskonała pozycja dla dzieci oraz osób, których pasją są zaawansowane samochody i emocjonujące wyścigi.

- W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzeba do zbudowania niezwykłych replik Chevroleta Corvette C8.R z 2020 roku i Chevroleta Corvette z 1968 roku. Zestaw zawiera też minifigurki dwóch kierowców z kluczem, ubranych w kombinezony i kaski.

- Podczas składania dwóch realistycznych replik modeli Corvette dzieci i entuzjaści samochodów poznają ich pierwowzory. Modele można postawić na półce lub wykorzystać do zabawy w wyścigi Speed Champions.

- Ten liczący 512 elementów zestaw LEGO® Speed Champions to doskonały prezent na Święta, urodziny lub inną okazję dla dzieci w wieku od 8 lat i wszystkich innych miłośników zaawansowanych samochodów.

- Dzięki swoim rozmiarom obydwa kolekcjonerskie samochody wyścigowe świetnie nadają się do zabawy w domu i w podróży. Model Corvette C8.R ma ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości.

- Zestaw nie wymaga baterii — jego siłą napędową jest dziecięca wyobraźnia, więc w czasie zabawy nie trzeba będzie robić przerw serwisowych!

- W komplecie są proste, szczegółowe instrukcje budowania obydwu pojazdów, więc dzieci i dorośli z łatwością złożą modele.

- Zestawy LEGO® Speed Champions pozwalają dzieciom i miłośnikom motoryzacji poznać niektóre z najbardziej ekscytujących samochodów na świecie. Autentyczne modele aut są świetnymi ozdobami i doskonale nadają się do zabawy w wyścigi.

- Klocki LEGO® od 1958 r. niezmiennie odpowiadają najbardziej rygorystycznym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.

- Zabawki konstrukcyjne LEGO® Speed Champions przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736937
  • EAN 5702016912494
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Samochód wyścigowy Chevrolet Corvette C8.R i 1968 Chevrolet Corvette 76903 Lego Speed Champions