Rozwiń skrzydła z angielskim. Kurs przygotowujący do egzaminu YLE dla dzieci w wieku 11-12 lat

Dostępny
Indeks
720882
Cena
Cena 99,90 zł
- +

Opis

Rozwiń skrzydła z angielskim. Kurs przygotowujący do egzaminu YLE dla dzieci w wieku 11-12 lat

 

Dane produktu:

Young Learners 3: Fly with English w nowej edycji z dostępem do platformy online SuperMemo.com to kurs dla dzieci, które znają już podstawy gramatyki oraz słownictwa angielskiego.

Kurs umożliwia kontynuację nauki języka na najwyższym poziomie – zgodnie ze standardami Uniwersytetu Cambridge.

Kurs angielskiego dla dzieci Young Learners 3: Fly with English to najlepszy sposób na przygotowanie dziecka do egzaminu Cambridge English: YLE Flyers.

Kurs stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji szkolnej, a jednocześnie dostarcza dziecku materiał do samodzielnej nauki w domu. Interaktywne animowane ćwiczenia, dialogi i nagrania brytyjskich lektorów sprawią, że nauka angielskiego stanie się dla dziecka świetną zabawą!

Efekty nauki:

- Twoje dziecko pozna i zapamięta trwale 135 angielskich słówek

- Przyswoi sobie naturalną angielską wymowę, co zaowocuje w przyszłości większą łatwością w nauce języka

- Ciekawość dziecka i jego wyobraźnia zostaną pobudzone w nowy, inspirujący sposób

- Zapewnisz dziecku zabawę, która nigdy się nie nudzi

- Metoda SuperMemo zadba o to, aby Twoje dziecko nauczyło się słówek szybko i zapamiętało je na zawsze

- Dzięki stylistyce dostosowanej do potrzeb najmłodszych Twoje dziecko polubi naukę angielskiego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

- Gramatyka i słownictwo nauczane w programie odpowiadają wymaganiom międzynarodowego certyfikatu Cambridge English: Young Learners na poziomie Flyers, wydawanego przez Uniwersytet Cambridge.

Young Learners 3: Fly with English to trzeci z serii kursów do nauki języka angielskiego dla dzieci na poziomie szkoły podstawowej. Poprzednie to Young Learners 1: Start with English oraz Young Learners 2: Move with English.

Pakiet zawiera:

- Podręcznik przygotowujący dziecko do egzaminu Cambridge Young Learners English (YLE) na poziomie Flyers

- Kurs multimedialny wspierający i poszerzający naukę z książką, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC

- Nagrania MP3, 40 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas zabawy czy jazdy samochodem, oraz do sekcji Listening i Speaking w egzaminie próbnym

- Próbny egzamin YLE odwzorowujący oryginalne testy Cambridge YLE Flyers.

Jak korzystać?

- Aby otrzymać dostęp do kursu, załóż dziecku konto w serwisie SuperMemo.com i zrealizuj kod, który znajdziesz w zakładce “Kody SuperMemo.com”. Wystarczy, że zrobisz to raz, a kurs będzie dostępny na koncie bez żadnych ograniczeń czasowych w dowolnej aplikacji SuperMemo.com

- Aby Twoje dziecko mogło zacząć się uczyć, pobierz aplikacje na urządzenia, na których dziecko będzie korzystać z kursu. Na stronie Aplikacje SuperMemo.com znajdziesz aplikacje na urządzenia mobilne z Androidem i iOS oraz na komputer PC z systemem Windows.

- W wybranej aplikacji zaloguj się na konto i pobierz na urządzenie kurs. Od teraz możliwa jest już nauka bez dostępu do internetu, a postępy Twojego dziecka są synchronizowane z innymi platformami, kiedy urządzenie ma połączenie z internetem.

- Twoje dziecko może także uczyć się przez internet, bo ma dostęp do kursu także w serwisie SuperMemo.com bez żadnych ograniczeń czasowych.


Wymagania sprzętu:

- PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 650 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

- Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym (aplikacja SuperMemo.com do pobrania w sklepie Google Play)

- iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja SuperMemo do pobrania w sklepie App Store)

- Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720882
  • Producent SuperMemo World
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+11 lat)
  • EAN 9788379841004

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Rozwiń skrzydła z angielskim. Kurs przygotowujący do egzaminu YLE dla dzieci w wieku 11-12 lat