The wishlist name can't be left blank

Robot do nauki programowania Space Bot BOT3803063 TM Toys

Dostępny
Indeks
739971
Twój rabat 36% (110,65 zł)
Cena
Cena 195,25 zł 305,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 235,45 zł
- +

Opis

Robot do nauki programowania Space Bot BOT3803063 TM Toys

 

Dane produktu:

Pokaż dziecku świat programowania z fantastycznym robotem Space Bot! Ten humanoid potrafi wyrazić aż 20 różnych nastrojów! Dziecko może je dowolnie zmieniać za pomocą praktycznego kontrolera.

Space Bot to naprawdę dużo zabawy, ze względu na ilości funkcji oraz możliwość programowania aż do 50 różnych działań! Zabawka została wyposażona w inteligentne sterowanie gestami, a także tryb tańca! Ponadto wydaje z siebie dźwięki, które pozwolą zanurzyć się Twojemu dziecku w zabawę pełną sensoryki.

 

Cechy zestawu:

- Zaprogramuj do 50 działań

- Kontrola gestów

- Programowanie

- Język robotów

- Światło i dźwięk

- 20 wyrazów twarzy

- Tryb tańca

- 4 kierunki poruszania się, w dwóch trybach

- Regulacja głośności

- Regulacja prędkości

- Funkcja demo

Zapewnij dziecku kreatywny sposób spędzania wolnego czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Zbierz wszystkiego roboty z serii, aby stworzyć futurystyczną kolekcję! Rozwijaj umiejętności programowania, podstaw inżynierii i robotyki w ciekawy i atrakcyjny sposób.

 

 

Zabawki XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i programowanie dla maluchów.

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się zatem, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739971
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 32x26x13 cm
  • Symbol BOT3803063
  • EAN 8436598030631

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto