The wishlist name can't be left blank

Repetytorium maturzysty. Język niemiecki

Autor: Adrian Golis,Anna Lohn,Joanna Srzednicka,Kamil Golis
Joanna Srzednicka, Adrian Golis, Kamil Golis, Anna Lohn
Dostępny
Indeks
727350
Twój rabat 33% (8,70 zł)
Cena
Cena 17,40 zł 26,10 zł
- +

Opis

Repetytorium maturzysty. Język niemiecki, Joanna Srzednicka, Adrian Golis, Kamil Golis, Anna Lohn, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Repetytorium Maturzysty język niemiecki Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2020 i 2021) i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Repetytorium zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, jak się do niego skutecznie przygotować, zadania w pełni zgodne ze standardami maturalnymi oraz bogatą bazę słownictwa, umożliwiającą skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Zadania zilustrowano przykładami oraz opatrzono kluczem odpowiedzi, dzięki czemu uczeń może na bieżąco sprawdzić poziom swoich umiejętności. Dołączono także płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część książki to bogaty i wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą ćwiczeń.

Repetytorium Maturzysty język niemiecki Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727350
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Adrian Golis, Anna Lohn, Joanna Srzednicka, Kamil Golis
  • EAN 9788375175431
  • Ilość stron 176
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Repetytorium maturzysty. Język niemiecki