Repetytorium maturzysty. Fizyka

Autor: Elżbieta Senderska
Elżbieta Senderska
Dostępny
Indeks
727339
Twój rabat 10% (1,90 zł)
Cena
Cena 17,10 zł 19,00 zł
- +

Opis

Repetytorium maturzysty. Fizyka, Elżbieta Senderska, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Repetytorium Maturzysty fizyka Wydawnictwa GREG to książka doskonale trafiająca w oczekiwania maturzystów - zawiera całość materiału koniecznego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2020 i 2021) i zawiera zagadnienia ze wszystkich klas liceum, w tym z klasy I, które to treści wyróżniono paskiem na marginesie dla łatwego odnalezienia ich.

Wszystkie zadania w repetytorium zostały opatrzone szczegółowymi informacjami, jak je rozwiązać, wraz z tłumaczeniem rozwiązania krok po kroku. Dzięki temu można prześledzić tok myślenia przy pracy, a także sprawdzić poprawność wykonywanych samodzielnie działań. Komentarze na marginesach wskazują szczególnie ważne kwestie i objaśniają trudniejsze czynności. Tam, gdzie jest to potrzebne, zadaniom towarzyszą czytelne i wyraźne rysunki.

Informacje teoretyczne przedstawiono przystępnym, zrozumiałym językiem, z dbałością o proste do zrozumienia ujęcie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu poruszanie się po książce jest intuicyjnie proste.

Repetytorium Maturzysty fizyka Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727339
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Elżbieta Senderska
  • EAN 9788375175493
  • Ilość stron 352
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Repetytorium maturzysty. Fizyka