Quidditch przez wieki – wydanie ilustrowane

Autor: Joanne K. Rowling
Joanne K. Rowling
Dostępny
Indeks
732286
Twój rabat 12% (7,50 zł)
Cena
Cena 55,30 zł 62,80 zł
- +

Opis

Quidditch przez wieki – wydanie ilustrowane, Joanne K. Rowling, Wydawnictwo Media Rodzina

 

Dane produktu:

„Quidditch przez wieki” – bogato ilustrowane wydanie kultowego podręcznika – książka będąca obowiązkową pozycją dla fanów serii „Harry Potter”. To magiczna, sportowa podróż przez historię ulubionej gry czarodziejów!

 

„Quidditch przez wieki” to jeden z trzech tak zwanych podręczników hogwarckich, z którymi Harry Potter i inni uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie zapoznali się w szkole. Zdobywali dzięki nim wiedzę o kluczowych zagadnieniach na najważniejszych przedmiotach lub zapoznawali się z literaturą i kulturą. Dwie pozostałe książki to „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” Newta Skamandra oraz „Baśnie barda Beedle’a”, które – jak wiemy – zostały przetłumaczone z run przez Hermionę Granger.

 

Chwyć zatem omnikulary i przyjrzyj się dokładnie, o co chodzi w tym najbardziej popularnym sporcie w świecie czarodziejów!

 

„Quidditch przez wieki” – wydanie ilustrowane dostarczy Ci wiedzę o WSZYSTKIM, co trzeba wiedzieć na temat quidditcha, a nawet JESZCZE WIĘCEJ! Kennilworthy Whisp zabiera nas bowiem w podróż przez ZABAWNĄ (i pełną FAULI) tradycyjną historię słynnej gry. Książka ta została bajecznie zilustrowana przez obdarzoną MAGICZNĄ wyobraźnią (dwukrotną laureatkę Kate Greenaway Medal) mugolską artystkę Emily Gravett. To wyjątkowe wydanie zawiera imponujące rozkładówki ukazujące piłki do quidditcha naturalnej wielkości (!) czy liczne zapiski czarownic i czarodziejów. Znajdziecie tam też artefakty, fragmenty manuskryptów czy wizerunki graczy quidditcha o światowej sławie. ORAZ mnóstwo ciekawostek, które czynią ten podręcznik prawdziwie magicznym. Wstępem, natomiast, opatrzył go sam Albus Dumbledore.

 

Wpływy z niniejszego wydania zostaną, dzięki decyzji J.K. Rowling, przekazane fundacjom Lumos i Comic Relief wspierającym dzieci i młodzież w trudnej sytuacji, by zmieniać ich życie na lepsze.

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732286
  • Wydawnictwo Media Rodzina
  • Autor Joanne K. Rowling
  • Seria Harry Potter
  • EAN 9788380087835
  • Ilustracje Emily Gravett
  • Ilość stron 144
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 25x29 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Quidditch przez wieki – wydanie ilustrowane