Puzzle Układam i opowiadam Strażacy 2-3 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
713600
Twój rabat 15% (4,00 zł)
Cena
Cena 22,65 zł 26,65 zł
- +

Opis

Puzzle Układam i opowiadam Strażacy 2-3 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Na alarm syreny Zosia, Kuba i reszta drużyny ruszają na akcję. Czy to tylko ćwiczenia, czy gdzieś wybuchł pożar? 

Poznajcie dzielnych strażaków i strażaczki, sprawdźcie, kto czeka na dole gotowy do akcji, rozwińcie umiejętność orientacji w przestrzeni i opowiedzcie razem o przygodach śmiałej drużyny.

Strażacy to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. 

Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów. 

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Macieja Szymanowicza zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o strażakach i atrybutach ich pracy oraz prostej i przyjemnej nauki liczenia i orientacji w przestrzeni.


Puzzle. Układam i opowiadam Strażacy zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713600
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • EAN 9788377887301
  • Ilość elementów 10
  • Wymiary 15x87 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle Układam i opowiadam Strażacy 2-3 lat Kapitan Nauka