The wishlist name can't be left blank

Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 2-3 lata Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
725831
Twój rabat 15% (4,20 zł)
Cena
Cena 23,85 zł 28,05 zł
- +

Opis

Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 2-3 lata Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Wiosną Ania szaleje na hulajnodze i obserwuje motyle, latem Zosia puszcza latawca w słoneczny, wietrzny dzień, a jesienią Michał zbiera grzyby i kolorowe liście. Co będziemy robić zimą?

Poznajcie razem pory roku, zaobserwujcie zmiany w przyrodzie i porozmawiajcie o tym, jak ubrać się odpowiednio do pogody za oknem.

Pory roku to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Marty Szudygi zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o charakterystycznych cechach pór roku, zabawach i aktywnościach na świeżym powietrzu oraz prostej i przyjemnej nauki kalendarza i nazw miesięcy.

Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Puzzle. Układam i opowiadam Pory roku zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725831
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • EAN 9788377887288
  • Wymiary obrazka 87x15 cm
  • Rok wydania 2016
  • Ilość elementów 10

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 2-3 lata Kapitan Nauka