The wishlist name can't be left blank

Puzzle edukacyjne Zagrożone gatunki Tygrys syberyjski 300 elementów MP67128 Mudpuppy

Dostępny
Indeks
740970
Cena
Cena 59,00 zł
- +

Opis

Puzzle edukacyjne Zagrożone gatunki Tygrys syberyjski 300 elementów MP67128 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Puzzle edukacyjne Tygrys syberyjski z serii Zagrożone gatunki amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – dziecko nie tylko składa obrazek, ale również zdobywa wiedzę o zwierzętach, które są zagrożone wyginięciem i potrzebują szczególnej opieki (do zestawu dołączona jest ulotka w języku angielskim z najważniejszymi faktami o gatunku zwierzęcia, przedstawionym na obrazku).

Zabawa jednocześnie edukuje i uwrażliwia na bardzo aktualny problem wpływu człowieka na naturę i katastrofy klimatyczne.

Układanka składa się z 300 elementów, po ułożeniu przedstawiających skrytego w zaroślach dostojnego tygrysa syberyjskiego w jego naturalnym środowisku.

Obrazek (61 x 46 cm) jest bajecznie kolorowy i zachwyca dbałością o szczegóły. Jego autorem jest barceloński artysta Marcos Navarro – miłośnik dzikiej przyrody i propagator jej ochrony. 1% wartości ze sprzedaży puzzli z tej serii będzie ponadto przekazane amerykańskiej organizacji charytatywnej Born Free USA, której misją jest troska o dzikie gatunki.

Puzzle te to niebanalny pomysł na rodzinną rozrywkę. Zaciekawią i zachwycą wszystkich.

Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

 

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 740970
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol MP67128
  • EAN 9780735367128

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle edukacyjne Zagrożone gatunki Tygrys syberyjski 300 elementów MP67128 Mudpuppy