The wishlist name can't be left blank

Pierwsze puzzle I Love You Rodzice i dzieci Farma MP63625 Mudpuppy

Niedostępny
Indeks
740967
Cena
Cena 25,00 zł

Opis

Pierwsze puzzle I Love You Rodzice i dzieci Farma MP63625 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Zestaw pierwszych puzzli Farma z serii I Love You Rodzice i dzieci amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 6 układanek z bardzo grubego kartonu, każda z jednym poręcznym do uchwycenia elementem.

Zestaw zapakowany jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Plansza 17 x 17 cm przedstawia rodzica z pary zwierząt, zamieszkujących farmę: królika, kurę, krowę, owcę, konia i świnkę, do którego należy dopasować puzzel – dziecko (kolejno: króliczka, kurczaczka, cielątko, jagnię, źrebaczka i prosiaczka) i umieścić je w otworze na planszy. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają maluszka do zabawy.

Proste jednoelementowe układanki to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

 

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 740967
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • Symbol MP63625
  • EAN 9780735363625

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pierwsze puzzle I Love You Rodzice i dzieci Farma MP63625 Mudpuppy