The wishlist name can't be left blank

Puzzle mini Kameleon lamparci 48 elementów MP57174 Mudpuppy

Dostępny
Indeks
746210
Cena
Cena 59,00 zł
- +

Opis

Puzzle mini Kameleon lamparci 48 elementów MP57174 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Zestaw puzzli mini Kameleon lamparci amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 48 niewielkich, poręcznych elementów, z których powstaje obrazek o wymiarach 20 x 14,5 cm.

Przedstawia on tygrysa bengalskiego, odpoczywającego w dżungli. Do puzzli dołączony jest pakiet faktów i ciekawostek o tym gatunku.

Autorem ilustracji jest angielski artysta-samouk Jean Claude. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy.

Puzzle zapakowane są w nieduże estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat.

MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

 

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 746210
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Symbol MP57174
  • EAN 9780735357174
  • Ilość elementów 48

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto