The wishlist name can't be left blank

Puzzle edukacyjne Układ słoneczny 100 elementów 5+ J02678 Janod

Niedostępny
Indeks
731547
Cena
Cena 89,00 zł

Opis

Puzzle edukacyjne Układ słoneczny 100 elementów 5+ J02678 Janod

 

Dane produktu:

Puzzle edukacyjne Układ słoneczny francuskiej marki JANOD składają się ze 100 elementów, które po ułożeniu tworzą obraz układu solarnego wraz z orbitami wokół słońca, na których znajdują się planety i inne obiekty kosmiczne, jak meteoryty, pojazdy czy astronauci. Po ułożeniu ilustracja ma wymiary 70 x 49 cm. W komplecie znajduje się też plakat z obrazkiem, który należy ułożyć z puzzli, załączona jest również broszura w kilku językach oraz broszura w języku polskim z informacjami o widocznych obiektach, dzięki czemu dziecko nie tylko wykona zadanie, ale też pozna najważniejsze elementy otaczającego je wszechświata.

 

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- pamięć i koncentrację

 

Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu. Zaprojektowane we Francji i zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko, idealnie nadają się na prezent.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 731547
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 33x6x27 cm
  • EAN 3700217326784
  • Wymiary obrazka 70x49 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto