Puzzle edukacyjne Postacie 30 elementów 1839 Alexander

Dostępny
Indeks
715182
Twój rabat 16% (3,06 zł)
Cena
Cena 16,09 zł 19,15 zł
- +

Opis

Puzzle edukacyjne Postacie 30 elementów 1839 Alexander

 

Dane produktu:

Puzzle Postacie to zabawka, która składa się z tabliczek przedstawiających 10 postaci.

Każda postać podzielona jest na 3 tabliczki.

Razem jest 30 elementów, które można rozłożyć na stole, a po ich wymieszaniu rozpocząć zabawę w układanie postaci.

Każda ilustracja może być układana według pasujących ze sobą części ubioru, ale można też mieszać ze sobą różne części różnych strojów, dzięki czemu powstaną zaskakujące i zabawne efekty.

Zabawa polegająca na układaniu postaci z trzech elementów.

Z jednej strony jest wspaniałym treningiem logicznego myślenia, z drugiej rozwija dziecięcą wyobraźnię, pozwalając na stworzenie własnych, nie zawsze oczywistych kompozycji, które mogą dostarczyć sporej dawki radości.

 

Zawartość opakowania:

- 30 puzzli

 

Wartości edukacyjne:

- ćwiczenie świadomej obserwacji i analizy

- trening właściwego kojarzenia i spostrzegawczości

- rozwijanie kreatywności

 

Zabawa i Nauka to seria 17 zabawek edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku 2 – 5 lat. Prosty, a zarazem ukochany przez dzieci, mechanizm układania puzzli wykorzystany został jako pretekst do wprowadzenia dziecka w przygodę jaką jest poznawanie otaczającego świata. Wspaniała  zabawa, dostarczająca ogromnej radości jest tak naprawdę pretekstem do rozwoju malca na wszystkich głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zabawki wykorzystują znane i bliskie dzieciom motywy takie jak relacje z mamą, postacie zwierzątek, ulubione przedmioty codziennego użytku, części ciała, by za chwilę wprowadzać nowy element i poszerzać ich wiedzę o świecie.

Poszczególne produkty wprowadzają malca w świat przyrody, zwyczajów żywieniowych zwierząt, pokazują w jaki sposób rosną rośliny, jak wygląda anatomia człowieka, następstwo czasowe zdarzeń, świat literek i cyferek.

Uczy myślenia przyczynowo – skutkowego, postrzegania różnic, kolorów. Usprawnia sposób wypowiadania się, poszerza zakres pojęciowy malca. Zabawa i Nauka to świetny sposób na stymulację analitycznego zmysłu obserwacji, motoryki małej, spostrzegawczości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 715182
  • EAN 5906018018394
  • Symbol 1839
  • Producent Alexander
  • Seria Zabawa i Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 16x25x5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle edukacyjne Postacie 30 elementów 1839 Alexander