The wishlist name can't be left blank

Puzzle edukacyjne 3w1 Anatomia zwierząt 300 elementów MP70234 Mudpuppy

Dostępny
Indeks
746222
Cena
Cena 69,00 zł
- +

Opis

Puzzle edukacyjne 3w1 Anatomia zwierząt 300 elementów MP70234 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Zestaw puzzli edukacyjnych Anatomia zwierząt amerykańskiej marki MUDPUPPY to 3 układanki po 100 elementów każda, przedstawiające na barwnych i pełnych szczegółów ilustracjach (21,5 x 38 cm) jedne z najciekawszych gatunków drapieżników, tj. tygrysa bengalskiego, żarłacza białego i niedźwiedzia polarnego.

Ich ułożenie to nie tylko rozrywka, ale też nauka – opisy na obrazkach pozwalają dziecku poznać specyficzne cechy tych zwierząt, jak np. funkcjonowanie tygrysich pazurów, budowę zęba rekina czy szczęki niedźwiedzia. Ponadto do zestawu dołączona jest broszura w języku angielskim i polskim z ciekawymi faktami naukowymi na temat każdego z gatunków.

Autorem ilustracji jest amerykański grafik i miłośnik przyrody Jonathan Woodward. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy.

Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

 

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 746222
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • Symbol MP70234
  • EAN 9780735370234
  • Ilość elementów 300

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto