The wishlist name can't be left blank

Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Dostępny
Indeks
748780
Twój rabat 20% (12,20 zł)
Cena
Cena 49,00 zł 61,20 zł
- +

Opis

Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych, Marta Galewska-Kustra, Wydawnictwo Nasza Księgarnia

 

Dane produktu:

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, zachęcającymi do nazywania obiektów i powtarzania dźwięków, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

"Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych" to czwarta po "Wierszykach ćwiczących języki", "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" oraz "Zeszytowym treningu mowy" książka z bestsellerowej serii "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać".

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać". Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić "pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748780
  • EAN 9788310138187
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Ilustracje Joanna Kłos
  • Ilość stron 40
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 20,5x25 cm
  • Seria Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych