The wishlist name can't be left blank

Przenośny zestaw studyjny z dwoma lampami LED

Dostępny
Indeks
747366
Twój rabat 15% (346,21 zł)
Cena
Cena 1 993,95 zł 2 340,16 zł
- +

Opis

Przenośny zestaw studyjny z dwoma lampami LED

 

Dane produktu:

Ledgo LG-E268C

Gdy potrzebujesz przenośnego światła LED o naprawdę miękkim oświetleniu, odpowiedniego do fotografii portretowej, dzięki dużej powierzchni i zintegrowanemu dyfuzorowi Ledgo jest doskonałym wyborem! Cienka konstrukcja (tylko 1,5 cm w najgrubszym miejscu) oznacza ciężar poniżej jednego kilograma. W zestawie znajdziecie odchylaną stopę ze standardowym lekkim mocowaniem do statywu.

 

Regulowane światło i kolor

Dzięki panelowi LED o mocy 26,8 W prezentowanym model wytwarza mocne światło o maksymalnej jasności 2165 lumenów. Regulacja przyciemniania zapewnia płynną i bez migotania regulację jasności, podczas gdy wysoka wartość CRI Ledgo (RA> 95) oznacza, że odcienie skóry i inne kolory są renderowane naturalnie.

Temperaturę barwową można regulować w zakresie od 3200 K do 5600 K a wybrane ustawienia zarówno światła, jak i koloru można monitorować na wyświetlaczu umieszczonym z tyłu urządzenia. Lampa pracuje także z Ledgo 2.4G WiFi Controlbox (wyposażenie dodatkowe), który zapewnia bezprzewodową zdalną obsługę ze smartfona lub tabletu (aplikacje dostępne zarówno dla IOS, jak i Androida). Specjalny pilot zdalnego sterowania jest dostępny jako akcesorium (Ledgo LG-A34). Ledgo LG-E268C może być zasilany z gniazdka ściennego za pomocą dostarczonego zasilacza sieciowego lub dwoma akumulatorami do kamery (Sony NP-F750 / 970, akcesoria).

Ledgo to stabilny, przenośny i trwały statyw na głowice oświetleniowe do zdjęć i filmów. Jest zbudowany z aluminium i stali, z 3 sekcjami, atrakcyjnym czarnym wykończeniem. Zapewnia doskonałą stabilność dla średnich i większych głowic oświetleniowych.

Stojak oświetleniowy Ledgo ma 4 sekcje i składa się do niezwykle kompaktowego rozmiaru 48 cm.

 

W zestawie:

2 x lampa LED

2 x uchwyt

2 x lekki statyw

1 x torba transportowa

2 x adapter i przewód

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747366
  • Producent Ledgo

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Przenośny zestaw studyjny z dwoma lampami LED