Wyprawka plastyczna 14 elementów Bambino

 • Wyprawka plastyczna 14 elementów Bambino
 • Naklejki na zeszyt 10 szt. Bambino
 • Ołówek Bambino
 • Plan lekcji / tabliczka mnożenia Bambino
 • Zeszyt A5 16 kartek kratka Bambino
 • Zeszyt A5 16 kartek linia podwójna dwukolorowa Bambino
 • Nożyczki szkolne z podziałką Bambino
 • Blok techniczny A4 10 kartek białych Bambino
 • Blok rysunkowy biały A4 20 kartek Bambino
 • Zeszyt papierów kolorowych nabłyszczanych A4 10 kartek Bambino
 • Kredki grafionowe 12 kolorów Bambino
 • Flamastry dwustronne 12 kolorów 6 sztuk Jumbo Bambino
 • Plastelina 10 kolorów kwadratowa Bambino
 • Klej magiczny w tubie 45g Bambino
 • Farby plakatowe 10 kolorów po 20ml Bambino
 • Blok techniczny A4 10 kartek kolorowych Bambino
 • Blok rysunkowy A4 16 kartek kolorowych Bambino
 • Pędzelki do farb i kleju 6 szt Bambino
Nr kat.: 708434
Seria: Bambino
Producent: St. Majewski
status_iconDarmowa dostawa od 95,00 zł
55,61 zł
/ szt.
Oszczędzasz 0.00% (0.00), kupując w zestawie.
55.61
Out Of Stock
Dodaj do porównania

Wyprawka plastyczna 14 elementów Bambino

 

Dane produktu:

W skład zestawu wchodzą:

- zeszyt 16-kartkowy w kratkę,

- zeszyt 16-kartkowy w linię podwójną,

- nożyczki szkolne z podziałką,

- klej magiczny w tubie 45g

- blok techniczny A4 10 kartek białych,

- blok rysunkowy A4 20 kartek białych,

- zeszyt papierów kolorowych A4 10 kartek,

- kredki grafionowe 12 kolorów,

- flamastry dwustronne 12 kolorów Jumbo,

- plastelina 10 kolorów kwadratowa,

- zestaw pędzli do farb i kleju 6 szt ,

- farby plakatowe 10 kolorów po 20 ml,

- blok techniczny z kolorowymi kartkami A4 10 kartek,

- blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4 16 kartek.

 

Zdjęcia przedstawiają przykładowe wzory i kolory opakowań.

 

 

Gratis:

- naklejki na zeszyty

- plan lekcji/tabliczka mnożenia

- ołówek

 

Zeszyt A5, 16 kartek kratka

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO. 

 

Zeszyt A5, 16 kartek linia podwójna

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO. 

Nożyczki szkolne z podziałką Bambino

Nożyczki dziecięce z podziałką do użytku przedszkolnego, szkolnego czy domowego. Plastikowa, kolorowa, wygodnie wyprofilowana rączka idealnie pasuje do małych dłoni dziecka. Bezpieczeństwo użytkowania podnoszą zaokrąglone końce.

 

Blok techniczny A4 10 kartek białych Bambino

Blok zawiera 10 białych kredowych kartek o gramaturze 200g/m2. Okładka kredowa o gramaturze 115 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO. Dla podkreślenia, jakości wykończenia okładka jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem. 

 

Blok rysunkowy A4 20 kartek białych Bambino

Blok zawiera 20 białych offsetowych kartek o gramaturze 80 g/m2. Okładka kredowa o gramaturze 115g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO. Dla podkreślenia, jakości wykończenia okładka jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem. 

 

Zeszyt papierów kolorowych nabłyszczanych A4 10 kartek Bambino

Zeszyt zawiera 10 kolorowych nabłyszczanych kartek o gramaturze 90 g/m2. Zestaw kolorów to złoty, srebrny, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, błękitny, fioletowy, brązowy i czarny. Okładka kredowa o gramaturze 115g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze Bambino. Dla podkreślenia, jakości wykończenia okładka jest dodatkowo nabłyszczana.

 

Kredki grafionowe 12 kolorów Bambino

Wysokiej jakości kredki, które towarzyszą dzieciom od pokoleń. Wyróżniają je wyjątkowo intensywne i nasycone kolory oraz doskonale krycie powierzchni. Idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych płaszczyzn i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami.

Kredki Bambino wykonane są z glinki kaolinowej, co nieporównywalnie podnosi ich walory użytkowe względem kredek świecowych, woskowych czy ołówkowych.

Każda kredka posiada papierową ochronną owijkę z własną grafiką (na każdej kredce inne zwierzątko). Kredki Bambino są bezpieczne dla dzieci, ich produkcja odbywa się w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. 

 

Flamastry dwustronne 12 kolorów Jumbo Bambino

Flamastry, które powinny znaleźć się w plecaku każdego ucznia. Pozwalają uzyskać  żywe kolory. Nadają się idealnie do każdego rodzaju papieru. Łatwo zmywają się ze skóry i spierają z odzieży. Unikalna końcówka pozwala na lepsze wykorzystanie flamastra. Zestaw zawiera 6 sztuk flamastrów dwustronnych- 12 kolorów. 

 

Plastelina 10 kolorów kwadratowa Bambino

Plastelina Bambino to wysokiej jakości masa plastyczna. Jest elastyczna, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, pozwala na tworzenie prac metodą millefiori. Nie wysycha na powietrzu, przez co może być wykorzystywana wielokrotnie. Gama kolorów jest szeroka, barwy żywe, nasycone. Opakowanie zawiera dwa nowe kolory brokatowe – srebrny i złoty. Plastelina jest bezpieczna, ponieważ produkowane jest w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. 

 

Zestaw pędzli do farb i kleju 6 szt Bambino

Praktyczny i uniwersalny zestaw 6 pędzelków szkolnych w różnych rozmiarach  Pędzelki idealnie rozprowadzają zarówno farby akwarelowe jak i plakatowe, ale można je też stosować do aplikacji kleju. W komplecie 6 pędzelków różnej grubości.

 

Klej magiczny w tubie 45g Bambino

Klej magiczny BAMBINO idealnie nadaje się do klejenia papieru, drewna, korka, filcu, tkaniny, ceramiki, folii aluminiowej, styropianu oraz różnych prac naprawczych. Można go wykorzystać do wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Precyzyjna końcówka ułatwia przyklejania drobnych elementów, bądź dotarcie do najwęższych szczelin. Po wyschnięciu nie pozostawia brudnych śladów, jest przeźroczysty i elastyczny. 

 

Farby plakatowe 10 kolorów po 20 ml Bambino

Farby plakatowe Bambino są farbami o czystych i nasyconych barwach. Mogą być stosowane bez użycia wody, nie skraplają się na podłożu. Po wyschnięciu wymalowanie jest matowe, barwy intensywne, odporne na działanie światła i ścieranie. Ze względu na znakomitą jakość idealnie rozprowadzają się na papierze, kartonie, drewnie, ceramice, kamieniu. Mogą być stosowane do malarstwa witrażowego. Farby plakatowe Bambino są bezpieczne dla dzieci, ponieważ produkowane są w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Farba w słoiczkach o pojemności 20 ml, wersja EXTRA to unikalny zestaw: 4 farb fluorescencyjnych, 4 farb z brokatem, farby złotej i srebrnej. 

 

Blok techniczny A4 10 kartek kolorowych Bambino

Blok zawiera 10 kolorowych kartek o gramaturze 160 g/m2. Kartki barwione w masie w kolorach żółty, łosoś, różowy, pomarańczowy, fioletowy, czerwony, jasnozielony, ciemnozielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski. Okładka kredowa o gramaturze 115 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO. Dla podkreślenia, jakości wykończenia okładka jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem. 

 

Blok rysunkowy A4 16 kartek kolorowych Bambino

Blok zawiera 16 kolorowych kartek o gramaturze 80 g/m2. Kartki barwione w masie w kolorach żółty, różowy, pomarańczowy, czerwony, jasnozielony, ciemnozielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski. Okładka kredowa o gramaturze 115g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze licencji BAMBINO. Dla podkreślenia, jakości wykończenia okładka jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem. 

 

GRATIS:

Naklejki na zeszyt 10 szt. Bambino 

Zestaw 10 naklejek do opisywania zeszytów – dzięki nim zaoszczędzimy czas oraz unikniemy pomyłek podczas pakowania plecaka do szkoły. Na jednej naklejce znajdują się 4 linie do opisywania. Naklejki ozdobione są wizerunkami sympatycznych zwierzaków – bohaterów serii Bambino.

 

Tabliczka mnożenia / plan lekcji Bambino

Tabliczka mnożenia oraz plan lekcji na każdy dzień tygodnia to niezastąpione atrybuty każdego ucznia. Dostępne w formie dwustronnej tekturki, w formacie który z łatwością zmieści się w każdym plecaku. Pasuje również idealnie do zafoliowanego okienka znajdującego się w większości tornistrów na wewnętrznej stronie klapy, dzięki czemu zawsze będziesz mógł mieć go przy sobie.

 

Ołówek Bambino

Ołówek wykonany z materiałów wysokiej jakości. Rysik jest bardzo wytrzymały, nie łamie się podczas rysowania i strugania. Ozdobiony złotym logiem firmy Bambino.

 

Parametry techniczne:
EAN:
5903235003004
Producent:
St. Majewski

Firma St.Majewski osiągnęła pozycję lidera jako producent i dystrybutor artykułów szkolnych ze 100% kapitałem polskim. W portfolio znajdują się znane i cenione marki takie jak: Bambino i Unipap, których produkty mają swych odbiorców i fanów zarówno w kraju jak i za granicą.

Świadectwem rozwoju marki St.Majewski w obrębie polskich fabryk jest połączenie w 2008r. ze Strzegomskim Zakładem Produkcyjnym Unipap, którego wyroby papiernicze (zeszyty, bruliony, bloki, teczki, papiery kolorowe) produkowane są na najwyższym poziomie. W 2016r. połączono siły z polskim Zakładem Produkcyjnym Mona, dzięki czemu wzbogacono ofertę o kolejne produkty.

Pragnąc się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, firma poszerzyła ofertę, czego wynikiem jest powstała w 2016r. marka St.Right, której produkty skierowane są do nastoletnich odbiorców.

Firma St.Majewski jest licencjobiorcą największych polskich i światowych marek. Od lat współpracuje z międzynarodowymi firmami, m.in.: The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro.

Płeć:
chłopiec
,
dziewczynka
Bohater:
Bambino

Każde dziecko jest artystą, który bezgranicznie wierzy w swoje możliwości. Chcąc rozwijać twórcze pasje najmłodszych, pod brandem Bambino nieustannie wprowadzamy nowe produkty plastyczne, które odznaczają się wysoką jakością, szeroką gamą kolorystyczną oraz wzornictwem dopasowanym do potrzeb grupy docelowej. Bambino to klucz do inspirowania i propagowania twórczych pasji wśród dzieci.

Zobacz również
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel