The wishlist name can't be left blank

Potęga obecności

Autor: Tina Payne Bryson
Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson
Dostępny
Indeks
726656
Twój rabat 15% (4,30 zł)
Cena
Cena 24,60 zł 28,90 zł
- +

Opis

Potęga obecności. Jak obecność rodziców wpływa na to, kim stają się nasze dzieci, i kształtuje rozwój ich mózgów, Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson, Wydawnictwo Mamania

 

Dane produktu:

Jednym z najistotniejszych naukowo udowodnionych czynników wpływających na przyszłość dziecka pod względem szczęścia, sukcesu akademickiego, umiejętności przywódczych i znaczących relacji jest to, czy przynajmniej jedna osoba dorosła w ich dzieciństwie konsekwentnie była przy nich.

Dziś, gdy tak dużą część naszej codzienności zajmują praca i cyfrowe rozrywki, gdy zdarza się, że rodzice mieszkają oddzielnie, czy gdy pojawia się nowy członek rodziny, BYCIE z dzieckiem może wydawać się dużym wyzwaniem. Ale, jak wyjaśniają autorzy, nie zajmuje dużo czasu, energii ani pieniędzy. Zamiast tego pokazywanie się oznacza oferowanie jakości obecności. Łatwo jest to zrobić, gdy zrozumiesz cztery podstawowe elementy zdrowego rozwoju dziecka.

Każde dziecko musi poczuć się:

- bezpiecznie,

- dostrzeżone,

- ukojone,

- pewnie.

Na podstawie najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu i teorii więzi, autorzy „Potęgi obecności” dzielą się historiami, prostymi strategiami, ilustracjami i wskazówkami, jak skutecznie wprowadzić do rodzinnej codzienności powyższe cztery niezbędne elementy. W taki sposób, by były obecne we wszystkich wychowawczych sytuacjach – kiedy nasze dzieci walczą lub odnoszą sukcesy, kiedy je pocieszamy, dyscyplinujemy lub kłócimy się z nimi, i nawet gdy przepraszamy za czas, kiedy nie możemy z nimi być.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 726656
  • Wydawnictwo Mamania
  • Cena 28,90 zł
  • Autor Tina Payne Bryson
  • EAN 9788366329362
  • Oprawa miękka ze skrzydełkami

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Potęga obecności