The wishlist name can't be left blank

Poradnik i Karty A kuku! Kontrastowe obrazki Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
713568
Twój rabat 14% (1,95 zł)
Cena
Cena 11,99 zł 13,94 zł

Opis

Poradnik i Karty A kuku! Kontrastowe obrazki Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

A kuku! Kontrastowe obrazki  to świetny sposób na stymulowanie wzroku niemowląt już od pierwszych dni życia. Poręczny zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wspierać rozwój wzroku swojego dziecka: poradnik dla opiekuna oraz  trwałe, wykonane z grubej tektury karty obrazkowe do zabawy z maluchem.

Poradnik dla opiekunów opracowała Anna Zych, pedagożka i terapeutka. Dowiesz się z niego co, kiedy i w jaki sposób widzi dziecko. Znajdziesz tam również bardzo przydatne wskazówki i porady oraz propozycje twórczych zabaw z kartami. Karty przedstawiają 17 rysunków przedmiotów, zwierząt, zabawek i kształtów z najbliższego otoczenia dziecka w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czerwonym – rysunek oraz negatyw. Można je wykorzystać na wiele sposobów – tak, aby stymulować rozwój wzroku maluchów i jednocześnie budować niepowtarzalną więź rodzica z dzieckiem.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713568
  • Cena 13,94 zł
  • Wiek +0 msc
  • EAN 9788377888872

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Poradnik i Karty A kuku! Kontrastowe obrazki Kapitan Nauka