The wishlist name can't be left blank

Pomoc drogowa 10918 Lego Duplo

Niedostępny
Indeks
724879
Twój rabat 20% (4,30 zł)
Cena
Cena 17,50 zł 21,80 zł

Opis

Pomoc drogowa 10918 Lego Duplo

 

Dane produktu:

Podczas jazdy niebieskim holownikiem i pomagania innym kierowcom maluszki rozwiną wiele kluczowych umiejętności.

Ten niewielki, inspirujący samochodzik do zbudowania to doskonały wybór na pierwszy zestaw LEGO® dla małego konstruktora.

Edukacyjny holownik dla dzieci Uroczy, popychany holownik z ruchomym dźwigiem pozwala rodzicom i dzieciom wspólnie ratować innych z opresji.

Dzieci mogą popchnąć holownik na miejsce wypadku, ustawić pachołek ostrzegawczy i podnieść lub opuścić dźwig z hakiem.

Taka zabawa pozwoli im rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową, a chłopiec i dziewczynka nadrukowani w oknach holownika przypomną, jak ważna jest praca zespołowa w dążeniu do wspólnego celu.

Edukacyjna zabawka do budowania dla maluchów Dzięki zestawom LEGO® DUPLO® rodzice mogą uczestniczyć w każdym etapie rozwoju swoich przedszkolaków.

Zestawy LEGO DUPLO zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedszkolaków i oferują im swobodną zabawę, która zachęca dzieci do nauki i wyrażania siebie.

Cechy produktu:

- Kierowanie niebieskim holownikiem na miejsce wypadku nauczy dzieci, jak ważna jest praca zespołowa w dążeniu do wspólnego celu i pomaganiu innym. Dzięki temu holownik rewelacyjnie sprawdzi się jako pierwsza zabawka konstrukcyjna i edukacyjna dla dzieci.

- Ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® zawiera czterokołowy holownik do popychania z nadrukami chłopca i dziewczynki w oknach oraz dźwigiem z hakiem, który dzieci mogą podnosić i opuszczać podczas zabawy.

- Maluszki mogą pojechać holownikiem na miejsce wypadku, podnieść lub opuścić hak na dźwigu, a potem wspólnymi siłami pomóc potrzebującym. Zabawka inspiruje do odgrywania niezliczonych misji ratunkowych.

- Zestaw z popychanym holownikiem spodoba się każdemu miłośnikowi samochodów i superbohaterów w wieku od 18 miesięcy. To świetny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.

- Holownik ma ok. 9 cm długości, 7 cm wysokości i 6 cm szerokości, więc dzieci mogą łatwo bawić się w dowolnym miejscu. Klocki można połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by budować jeszcze więcej dzieł.

- Zestaw LEGO® DUPLO® Pomoc drogowa napędzany jest dziecięcą wyobraźnią. Do przeżywania niezliczonych przygód za kierownicą holownika nie są potrzebne żadne baterie.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724879
  • Producent Lego
  • Wiek Dla najmłodszych (+18 mies.)
  • Symbol 10918
  • EAN 5702016618082
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 7

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pomoc drogowa 10918 Lego Duplo