The wishlist name can't be left blank

Polska. Na tropie historii Kapitan Nauka

Autor: Sebastian Adamkiewicz
Dostępny
Indeks
725851
Twój rabat 14% (3,48 zł)
Cena
Cena 21,89 zł 25,37 zł
- +

Opis

Polska. Na tropie historii Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Polska. Na tropie historii to wyjątkowa, wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju.
Wprowadź dziecko do fascynującego świata historii przedstawionej w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Od dynastii Piastów do życia w PRL-u. Wypatrujcie bohaterów z różnych okresów historycznych, poznajcie ich codzienność, zadania i charakterystyczne dla nich elementy ubioru, wyposażenia wnętrz i otoczenia. Przyjrzyjcie się dokładnie, kolorowe plansze kryją mnóstwo fascynujących szczegółów, których nie można pominąć. 12 ilustracji tworzy grę obserwacyjną, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację u najmłodszych.

Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania czytelnik pozna odpowiedzi na wszystkie pytania, angażując podczas korzystania z książki zmysł wzroku i słuchu.

Polska. Na tropie historii wyróżnia się barwnymi panoramicznymi ilustracjami, które pobudzą wyobraźnię najmłodszych i zachęcą do zagłębienia się w świat historycznych opowieści. Duży format ułatwi wędrówkę przez kolejne okresy i umożliwi korzystanie z książki wspólnie z rówieśnikami, rodzeństwem, a nawet całą rodziną! Historia może być pretekstem do wspólnego spędzania czasu, a także dyskusji z rodzicami i dziadkami.

 

Polska. Na tropie historii powstała pod konsultacją merytoryczną dra Sebastiana Adamkiewicza – historyka i muzealnika, który jest autorem tekstu i audioprzewodnika. O szczegółowe i barwne i przykuwające uwagę ilustracje zadbała Zuza Wollny.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725851
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Sebastian Adamkiewicz
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • EAN 9788366237360
  • Ilustracje Zuza Wollny
  • Ilość stron 32
  • Rok wydania 2020

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Polska. Na tropie historii Kapitan Nauka