The wishlist name can't be left blank

Polly Pocket Biwakowy kamper FTP74 Mattel

Niedostępny
Indeks
717200
Twój rabat 18% (20,55 zł)
Cena
Cena 95,00 zł 115,55 zł

Opis

Polly Pocket Biwakowy kamper FTP74 Mattel

 

Dane produktu:

Poznaj nową Polly Pocket oraz jej przyjaciół i przygotuj się na wielkie przygody w niewielkich rozmiarach! Ta rezolutna i niezwykle odważna dziewczynka odziedziczyła po babci magiczny medalion – a wraz z nim zaklętą w jego środku MINIMOC! Dzięki niej Polly może zmniejszać się do miniaturowego rozmiaru, a jej świat i przygody stają się większe niż kiedykolwiek!

Nadszedł czas na nową przygodę, a lalka Polly™ jest na nią gotowa!

Ubrana w sportowy strój lalka Polly™ chwyta walizkę i wskakuje do swego kampera!

Po dotarciu na kemping 7,5-centymetrowa lalka Polly™ i miniaturowa laleczka Polly™ przygotowują się na biwakowanie z klasą!

Kamper otwiera się, a lalka Polly™ może spać na znajdującym się w nim łóżku, przygotować lunch, korzystając z aneksu kuchennego, oglądać „telewizję” w salonie lub zjeść obiad przy stole.

Co za przygoda! Gdy lalka Polly™ jest gotowa, by użyć Minimocy, jej kamper przekształca się w miniaturowy kemping – wystarczy otworzyć skrytkę.

Wow! Bagażnik otwiera się, ukazując miniaturowy kemping (wyciągany) z miniaturową laleczką Polly™, a także z namiotem, „ogniskiem” i minikajakiem.

Zestaw do zabawy z kamperem obejmuje: lalkę Polly™ o wysokości 7,5 cm z akcesorium, miniaturową laleczkę Polly™ oraz miniaturowy kemping z namiotem, „ogniskiem” i minikajakiem.

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717200
  • Producent Mattel
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Wymiary opakowania 30,5x20x10 cm
  • Symbol FTP74
  • EAN 887961650136
  • Rok wydania 2019

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Polly Pocket Biwakowy kamper FTP74 Mattel