Pojemnik na długopisy 41936 Lego DOTS

Dostępny
Indeks
736947
Twój rabat 20% (20,00 zł)
Cena
Cena 79,95 zł 99,95 zł
- +

Opis

Pojemnik na długopisy 41936 Lego DOTS

 

Dane produktu:

Jaskrawy zestaw LEGO® DOTS Pojemnik na długopisy (41936) zachwyci każdego fana rękodzieła i pozwoli mu zbudować własny pojemnik na długopisy oraz ozdobić go w sposób pasujący do nastroju lub kolorystyki pomieszczenia.

Dzięki dołączonym do zestawu instrukcjom składanie zestawu jest proste i trwa tylko chwilę, a tacka do przechowywania klocków ułatwia sprzątanie po skończonej zabawie.

Ten praktyczny i sprytny zestaw pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię oraz wyrażać swoje uczucia podczas zabawy.

Zestaw zawiera wysoki pojemnik na długopisy w kształcie niebiesko-czarnej rakiety, która z przodu ma okienko na zdjęcie lub rysunek, a z tyłu przegródkę na długopisy lub inne przybory.

W komplecie jest też mnóstwo kolorowych płytek, które pozwolą ozdobić rakietę w niepowtarzalny sposób.

Możliwość pomysłowego udekorowania pojemnika we własny sposób zapewni dzieciom ogromną radość.

Można je dopasować do własnego nastroju lub kolorystyki wnętrza albo wykorzystać do pokazywania swoich niepowtarzalnych projektów przyjaciołom.

Zestaw będzie świetnym prezentem do codziennej zabawy oraz doskonałą nagrodą za ciężką pracę.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® DOTS Pojemnik na długopisy (41936) zachęca dzieci do kreatywnej zabawy i rozwija wyobraźnię. Ozdabianie rakiety we własny sposób pomaga rozwijać umiejętności tworzenia projektów.

- Pojemnik w kształcie rakiety! Dekorowanie wielofunkcyjnego pojemnika pomoże dzieciom w nauce wyrażania siebie. Mogą to zrobić zarówno na podstawie dołączonych do zestawu inspiracji, jak i wymyślić zupełnie nowy wzór.

- Co jest w środku? Ten ciekawy zestaw zawiera klocki potrzebne do złożenia rakiety z otwieraną ramką w kształcie okienka na zdjęcie lub rysunek z przodu oraz przegródką na długopisy i inne przybory z tyłu.

- Zestaw Pojemnik na długopisy (41936) spodoba się każdemu miłośnikowi kosmosu lub rękodzieła w wieku od 6 lat. Rakieta do ozdobienia kolorowymi płytkami sprawdzi się jako twórczy prezent dla chłopców i dziewczynek.

- Przydatna i ładna rakieta ma ok. 18 cm wysokości i 7 cm szerokości, a młodzi projektanci mogą bez końca ćwiczyć na niej tworzenie kreatywnych wzorów.

- Zestaw LEGO® DOTS z tacką do przechowywania pozwoli dzieciom stworzyć i udekorować własną ozdobę do pokoju, dając im radość i pomagając zyskać większą pewność siebie oraz rozwinąć kreatywne umiejętności.

- Zestawy LEGO® DOTS pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i wyrażać siebie przez samodzielne budowanie i dekorowanie ozdób do domu i biżuterii. Dzięki nim kolejna grupa dzieci może odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO.

- Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736947
  • EAN 5702016915846
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pojemnik na długopisy 41936 Lego DOTS