The wishlist name can't be left blank

Pojazd rolniczy traktor z belownicą do siana 18 cm 203732002 Farm Dickie Toys

Dostępny
Indeks
748516
Twój rabat 10% (2,55 zł)
Cena
Cena 22,95 zł 25,50 zł
- +

Opis

Pojazd rolniczy traktor z belownicą do siana 18 cm 203732002 Farm Dickie Toys

 

Dane produktu:

Dickie Toys inscenizuje rzeczywistość w porywający sposób i umożliwia maluchom poznawanie świata ze świecącymi z emocji oczami. Tym razem zaprasza do zapoznania się z codziennością pracy na roli i eksplorowania zadań, z jakimi zmagają się rolnicy. Każdy z pojazdów rolniczych Fendt sprawia, że oczy dzieci błyszczą, zachęca do podnoszenia przedmiotów i pracy na farmie, z chęcią będą bawić się w sianie zbóż, żniwa i skup plonów.

Pojazd rolniczy traktor z belownicą do siana na oryginalnej licencji marki Fendt to wiele opcji zabawy.

Dzieci mogą wcielić się w rolę rolnika i poznać tajniki i trudy jego pracy.

Maszyna rolnicza ma przyczepę, która potrzebna jest każdemu prawdziwemu farmerowi oraz ruchome elementy wiernie odwzorowanego prawdziwego pojazdu.

Długość pojazdu to 18cm, sprawdzi się na prezent dla ciekawych świata najmłodszych fanów maszyn rolniczych, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

 

Pojazdy rolnicze Fendt to pretekst do rozmów o znaczeniu rolnictwa i docenienia ciężkiej pracy rolników, ponadto pobudza wyobraźnię dzieci i jednocześnie ćwiczy motorykę ich małych rączek.
Szeroka oferta zabawek od Dickie Toys to gratka dla wielbicieli wszelkich aut, każde dziecko znajdzie zestaw dopasowany do jego zainteresowania: koparki, policja, śmieciarki wozy pożarne czy maszyny rolnicze. Zabawki Dickie Toys z ponad 50 letnią tradycją, których celem jest rozbudzać pomysłowość i ciekawość świata, a przede wszystkim wyczarować uśmiech na twarzy każdego dziecka; wystarczy rozpakować i dać się ponieść w wciągającą zabawę.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748516
  • Producent Dickie Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 203732002

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pojazd rolniczy traktor z belownicą do siana 18 cm 203732002 Farm Dickie Toys