The wishlist name can't be left blank

Pojazd Jeep do tropienia dinozaurów 25 cm PlayLife 203837026 Dickie Toys

Dostępny
Indeks
748421
Twój rabat 10% (14,26 zł)
Cena
Cena 128,19 zł 142,45 zł
- +

Opis

Pojazd Jeep do tropienia dinozaurów 25 cm PlayLife 203837026 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Oficjalny produkt Ford - licencjonowany jeep posiada ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi, dołączona jest figurka łowcy i 3 dinozaury.

Samochód w dżungli: zakamuflowany w chłodnych kolorach lasów tropikalnych jeep dostosowuje się do otoczenia, dzięki prawdziwym gumowym oponom porusza się bez wysiłku po trudnym terenie.

Dodatkowe wyposażenie: samochód uraduje miłośników dinozaurów, jeep zawiera mechaniczne działo sieciowe i wciągarkę do schwytania 3 dinozaurów oraz klatkę.

System oświetlenia i nagłośnienia zapewnia odpowiedni nastrój, za naciśnięciem jednego przycisku aktywują się reflektory i realistyczne dźwięki.

Dickie Toys to marka pojazdów dla dzieci, która od zawsze dba o zapewnienie ekscytującej zabawy, wielkość Jeepa 25 cm, zawiera baterie 3 x 1,5V LR44, odpowiednia dla dzieci od 3 lat

Egzotyczny zestaw Playlife Ford Raptor pojazd do tropienia dinozaurów z figurkami od Dickie Toys wywoła ogromną radość u miłośników dinozaurów. Gdzie ukryli się prehistoryczni giganci? Szybko włącz reflektory, aby je wyśledzić!

Jeep z siatką jest inspiracją do poznawania historii wymarłych gatunków zwierząt, a przy okazji pretekstem do wymyślania edukacyjnych i jednocześnie ekscytujących przygód i podróży do czasów, kiedy na Ziemi panowały dinozaury.

Ten wyjątkowy zestaw Playlife od Dickie Toys pozwala na realizacji takich egotycznych pragnień i wcielić się w rolę tropiciela dinozaurów. Ten oficjalnie licencjonowany jeep Ford jest idealnym prezentem dla małych fanów samochodów, którzy kochają dinozaury i są na tyle odważni, aby spróbować je złapać.

Gdy dinozaur zostanie uwięziony, można go szybko przetransportować do klatki dla zwierząt dzięki wciągarce.

 

Seria Playlife od Dickie Toys to niekonwencjonalna kolekcja pojazdów na licencjach marek samochodowych z figurką i odpowiednimi akcesoriami, które pozwalają dzieciom na realizację różnorodnych zabaw tematycznych. Wszechstronne zestawy Playlife od Dickie Toys rozbudzają ciekawość światem i pomysłowość w kreowaniu ekscytujących historii przygodowych przez najmłodszych. Dostępne są tu zestawy o niebanalnej tematyce wprowadzające dzieci w intrygujący świat pasji od ratownictwa górskiego, ratownictwa zwierząt, strażnika dzikich zwierząt, po wycieczki kamperem czy wyprawy survivalowe jak kolarstwo górskie, jeździectwo konne aż po polowanie na dinozaury.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748421
  • Producent Dickie Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 203837026
  • EAN 4006333080883

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pojazd Jeep do tropienia dinozaurów 25 cm PlayLife 203837026 Dickie Toys