The wishlist name can't be left blank

Pojazd Jeep Dino dowódcy światło dźwięk z figurkami 40 cm PlayLife 203837024 Dickie Toys

Dostępny
Indeks
748422
Twój rabat 10% (15,55 zł)
Cena
Cena 139,85 zł 155,40 zł
- +

Opis

Pojazd Jeep Dino dowódcy światło dźwięk z figurkami 40 cm PlayLife 203837024 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Dinozaury są na wolności - z tym egzotycznym zestawem Playlife Jeepem Dino dowódcy od Dickie Toys zawierającym klatkę, możesz wybrać się na przygodę w poszukiwaniu gigantycznych prehistorycznych jaszczurek.

Gdzie ukryli się prehistoryczni giganci? Szybko włącz reflektory, aby je wyśledzić!

Jeep z klatką jest inspiracją do poznawania historii wymarłych gatunków zwierząt, a przy okazji pretekstem do wymyślania edukacyjnych i jednocześnie ekscytujących przygód i podróży do czasów, kiedy na Ziemi panowały dinozaury.

Ten wyjątkowy zestaw Playlife od Dickie Toys pozwala na realizacji takich egotycznych pragnień i wcielić się w rolę tropiciela dinozaurów.

Ten oficjalnie licencjonowany Jeep jest idealnym prezentem dla małych fanów samochodów, którzy kochają dinozaury i są na tyle odważni, aby spróbować je złapać.

Gdy dinozaur zostanie uwięziony, można go szybko przetransportować do klatki dla zwierząt dzięki wciągarce.

Licencjonowany pojazd terenowy z przyczepą posiada ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi, dołączona jest figurka dowódcy i 2 dinozaury.

Bogate zaopatrzenie do zadań specjalnych: pojazd terenowy ma otwierane drzwi, części tuningowe oraz resorowane gumowe opony, więc nadaje się do jazdy po wymagającej nawierzchni.

Imponujące wyposażenie: oprócz pojazdu dowódcy w zestawie znajduje się również figurka kierowcy, dwa dinozaury, które można łapać i zamknąć na przyczepie z klatką i rampą załadunkową.

System oświetlenia i nagłośnienia zapewnia odpowiedni nastrój, za naciśnięciem jednego przycisku aktywują się reflektory i realistyczne dźwięki.

Seria Playlife od Dickie Toys to niekonwencjonalna kolekcja pojazdów na licencjach marek samochodowych z figurką i odpowiednimi akcesoriami, które pozwalają dzieciom na realizację różnorodnych zabaw tematycznych. Wszechstronne zestawy Playlife od Dickie Toys rozbudzają ciekawość światem i pomysłowość w kreowaniu ekscytujących historii przygodowych przez najmłodszych. Dostępne są tu zestawy o niebanalnej tematyce wprowadzające dzieci w intrygujący świat pasji od ratownictwa górskiego, ratownictwa zwierząt, strażnika dzikich zwierząt, po wycieczki kamperem czy wyprawy survivalowe jak kolarstwo górskie, jeździectwo konne aż po polowanie na dinozaury.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748422
  • Producent Dickie Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 203837024
  • EAN 4006333080814
  • Skala 1:24

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pojazd Jeep Dino dowódcy światło dźwięk z figurkami 40 cm PlayLife 203837024 Dickie Toys