Pinokio oprawa twarda

Autor: Carlo Collodi
Carlo Collodi
Dostępny
Indeks
714306
Twój rabat 11% (1,50 zł)
Cena
Cena 12,10 zł 13,60 zł
- +

Opis

Pinokio, Carlo Collodi, Greg, 2017

 

Dane produktu:

Pinokio w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Dane dodatkowe:

- kolorowe ilustracje
- papier kredowy
- duża czcionka.

Pinokio to przesympatyczny drewniany pajacyk, którego największym marzeniem jest być prawdziwym chłopcem. To możliwe, ale niestety trudniejsze niż się wydaje - ponieważ Pinokio jest niezłym psotnikiem i łobuziakiem!

Właśnie dlatego na drodze do zostania chłopcem spotyka go wiele przedziwnych przygód - musi służyć jako pies podwórzowy, nagle wydłuża mu się nos, a nawet zamiast chłopcem, staje się... osłem!

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Pinokio w końcu zrealizował swoje marzenie i jakim sposobem tego dokonał, koniecznie przeczytaj tę książkę!

Słynna powieść Carlo Collodiego została wydana w ramach serii Kolorowa Klasyka. Piękne, ciepłe ilustracje autorstwa Marka Szala gwarantują dodatkowe wrażenia estetyczne, a twarda oprawa zapewni efektowny wygląd i trwałość książki.

Serdecznie polecamy!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 714306
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Carlo Collodi
  • EAN 9788375175394
  • Ilość stron 172
  • Wymiary 17x24,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pinokio oprawa twarda