Piłkarska kostka Mii 41669 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736930
Twój rabat 20% (8,59 zł)
Cena
Cena 34,39 zł 42,98 zł
- +

Opis

Piłkarska kostka Mii 41669 Lego Friends

 

Dane produktu:

Podaruj swojemu małemu sportowcowi zabawkę, z którą zacznie strzelać bramki!

Piłkarska kostka Mii LEGO® Friends (41669) to dawka pasji zamknięta w uroczej skrzyneczce, więc będzie świetnym prezentem dla maluchów lubiących ruch i budowanie z klocków LEGO.

Ta kostka wygląda jak sportowa torba i mieści minilaleczkę Mię oraz figurkę psa w jednym z czterech możliwych kolorów.

Po jednej stronie jest bramka, po drugiej szatnia, a wszystkie elementy można zamocować do podstawy lub zamknąć w kostce i zabrać całość w podróż.

To idealny prezent dla fanów sportowych zabaw, który dzieci mogą wziąć do przyjaciół albo wyjąć z plecaka na przerwie.

 

Kostki to doskonałe wprowadzenie do radosnego świata LEGO Friends, w którym kreatywne dzieci mogą oddawać się swoim pasjom w towarzystwie postaci, które są bardzo podobne do nich.

Te przenośne zestawy nie wymagają wiele składania, więc w sam raz nadają się na pierwszą zabawkę LEGO.

 

Cechy produktu:

- Piłkarska kostka Mii LEGO® Friends 41669 inspiruje do sportowej zabawy w ruchu, a skrzyneczka o wyglądzie sportowej torby pozwala mieć zestaw zawsze przy sobie.

- Atrakcyjna piłkarska zabawka z mnóstwem inspiracji — w środku na dzieci czeka minilaleczka LEGO® Friends Mia, zabawkowy pies w losowym kolorze, szafka i bramka do zbudowania oraz tablica wyników, piłka i puchar.

- Gotowy do zabawy zestaw pozwoli pomysłowym dzieciom w każdej chwili rozpocząć piłkarski trening z Mią. Po zakończeniu zabawy wszystkie elementy można spakować do skrzyneczki, która wygląda jak plecak.

- Doskonały prezent na święta lub bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które przepadają za piłką nożną. Proste modele z tych zestawów mogą być świetnym wprowadzeniem do świata niezwykłych konstrukcji LEGO®.

- Model ma ok. 7 cm wysokości i 7 cm szerokości, a więc jest dość duży, by dzieci mogły się nim wygodnie bawić, i dość mały, aby schować go do plecaka i zabrać do znajomych albo na wakacje.

- Doskonałe wprowadzenie do świata LEGO® Friends, gdzie chłopcy i dziewczynki mogą rozwijać swoje pasje w towarzystwie przyjaciół, którzy są do nich bardzo podobni.

- Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Klocki i inne elementy zabawek LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc zabawa jest przyjemnością.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736930
  • EAN 5702016915747
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Piłkarska kostka Mii 41669 Lego Friends