Pan bałagan

Autor: Roger Hargreaves
Roger Hargreaves
Dostępny
Indeks
723071
Twój rabat 31% (1,75 zł)
Cena
Cena 3,90 zł 5,65 zł
- +

Opis

Pan bałagan, Roger Hargreaves, Wydawnictwo Egmont, 2018

 

Dane produktu:

„Pan Bałagan był największym bałaganiarzem, o jakim kiedykolwiek słyszeliście. Był bałaganiarzem, ponieważ robił bałagan we wszystkim, czego się tknął. (…) O tak, pan Bałagan był bałaganiarzem z nazwiska i urodzenia!”

Pan Bałagan mieszkał w zabałaganionym domu z jeszcze bardziej zabałaganionym ogrodem.

Ze ścian domu obłaziła farba, w oknach brakowało szyb, trawa w ogrodzie nie była nigdy koszona, a rabatki z kwiatami dawno zarosły chwastami.

Pan Bałagan uwielbiał to miejsce i doskonale się w nim czuł, mimo że często potykał się o porozrzucane wokół rzeczy.

Sam też niezbyt często się mył, a jego włosy chyba nigdy nie widziały grzebienia.

Pewnego dnia Pan Bałagan wybrał się na spacer do pobliskiego lasu.

Co się tam wydarzyło? Przekonajcie się sami.

 

Znana i lubiana na całym świecie seria Mr. Men i Mała Miss to przyjazne książeczki z zabawnymi historyjkami, ponadczasowymi ilustracjami – które pokochają najmłodsi.

 

Autorem serii jest Roger Hargreaves, który zanim zajął się tworzeniem książek, pracował jako wzięty copywriter. Gdy założył rodzinę, a na świecie pojawili się synowie, to zamarzył, by spędzać z nimi więcej czasu. Wtedy też zaczął myśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci.
Postaci Mr. Mena i Małej Miss narodziły się pewnego dnia w 1971 roku, przy śniadaniu, za sprawą ośmioletniego wówczas syna autora, który zapytał go o to, jak wyglądają łaskotki. Kreatywny tata postanowił je…narysować i tak powstała pierwsza postać serii, a po niej kolejne. Od tamtej pory, mimo upływu lat, Mr. Men i Mała Miss zdobywają serca kolejnych pokoleń dzieciaków na całym świecie. Do dziś sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy książek, na ich podstawie powstały seriale, wydano płytę z piosenkami Mr. Mena, a półki sklepowe uginają się od gadżetów związanych z serią.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 723071
  • Wydawnictwo Egmont
  • Autor Roger Hargreaves
  • Seria Mr. Men
  • EAN 9788328121690
  • Ilość stron 32
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14x13 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pan bałagan