Pakiet Piszę i zmazuję Litery Kapitan Nauka

Wydanie II
Niedostępny
Indeks
713593
Twój rabat 12% (2,80 zł)
Cena
Cena 20,39 zł 23,19 zł

Opis

Pakiet Piszę i zmazuję Litery Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster

Wyjątkowy pakiet do nauki liter dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności językowe i grafomotorykę, przygotowując do nauki w szkole.

Pakiet Litery. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania liter, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.

Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę literek od zagadek i wymyślania słów na daną literę.

Litery. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój językowy przedszkolaków, który 

- uczy rozpoznawania i pisania liter,

- przygotowuje do nauki w szkole,

- doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713593
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • EAN 9788377888766
  • Ilość stron 16

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pakiet Piszę i zmazuję Litery Kapitan Nauka