Pakiet Piszę i zmazuję Liczby Kapitan Nauka

Wydanie II
Dostępny
Indeks
713594
Twój rabat 12% (2,80 zł)
Cena
Cena 20,39 zł 23,19 zł
- +

Opis

Pakiet Piszę i zmazuję Liczby Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster

Wyjątkowy pakiet do nauki liczb dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności liczenia i wspiera rozwój grafomotoryczny, przygotowując do nauki w szkole.

Pakiet Liczby. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia w zakresie 10, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór liczby od 1 do 25 oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne ćwiczące rękę w rysowaniu szlaczków oraz proste zadania rozwijające umiejętność dodawania i odejmowania. Barwne ilustracje, które odnoszą się do bezpośrednio znanego dziecku świata, uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają liczenie.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.

Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę liczb od wymyślania zadań na przeliczanie ulubionych resoraków, figurek czy naklejek.

Liczby. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój umiejętności matematycznych u przedszkolaków, który 

- uczy rozpoznawania i pisania liczb,

- przygotowuje do nauki w szkole,

- doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713594
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • EAN 9788377888773
  • Ilość stron 16

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pakiet Piszę i zmazuję Liczby Kapitan Nauka