Pakiet Kolorowy start. Czterolatek

Dostępny
Indeks
800330
Cena
Cena 92,63 zł
- +

Opis

Kolorowy start. Czterolatek. Pakiet dla dziecka, Wydawnictwo MAC

 

Dane produktu:

Kolorowy start. Czterolatek jest powiązany tematycznie z poziomem przeznaczonym dla trzylatków oraz starszych przedszkolaków.

Bohaterami pakietu jest znana z cyklu dla trzylatków dziewczynka Lena, jej psotny jamniczek Laluś i rudowłosy kolega Mikołaj.

Bohaterowie cyklu rosną wraz z dziećmi i na tym poziomie również mają cztery lata.

 

Zawartość zestawu:

- książka z ćwiczeniami zachęcającymi do wspólnego działania. Tematyka zadań dotyczy rodziny, przedszkola, zabaw oraz środowiska bliskiego dzieciom,

- karty pracy cz. 1-2, w których znajdują się ćwiczenia powiązane tematycznie z treściami z książki,

- wyprawka plastyczna złożona z 27 prac plastycznych.

 

 

Kolorowy start. Czterolatek. Karty pracy cz.1-2

Karty pracy składają się z dwóch części, z których każda liczy 64 strony. Publikacje pomagają kształtować, ale również rozwijać różne umiejętności i postawy w ciekawy i atrakcyjny dla dziecka sposób. Przedszkolaki nabywają nowe umiejętności systematycznie, metodami zgodnymi z aktualną wiedzą z zakresu psychologii i pedagogiki.

- Przedstawienie bohaterów publikacji: Lenki, Mikołaja i Lalusia
- Rozwijanie sprawności motorycznej
- Wskazywanie i nazywanie części ciała

 

Kolorowy start. Czterolatek. Książka

Publikacja zawiera pięknie ilustrowane ćwiczenia rozmieszczone na 64 stronach.

Dzieci nie pracują na niej graficznie. Książka służy do wspólnego działania opartego na rozmowie, wyjaśnieniu, rozwiązywaniu, wykonywaniu ćwiczeń słuchowych, liczeniu itd. Pozwala to kształcić u przedszkolaków umiejętność współpracy w grupie i wpływa na rozwój edukacji społecznej. Książka jest powiązana tematycznie z kartami pracy, stanowi ich uzupełnienie, a obie publikacje, poprzez właściwy dobór ćwiczeń, kompleksowo wspierają wszechstronny rozwój dzieci.

 

Kolorowy start. Czterolatek. Wyprawka plastyczna w teczce

Wyprawka plastyczna zawiera 27 propozycji prac plastycznych, rysunki do kolorowania i historyjki. Prace plastyczne umożliwiają wycinanie, zginanie papieru, sklejanie, ozdabianie bibułą, watą oraz ulubionymi przez dzieci naklejkami. Korzystając z Wyprawki, czterolatki rozwijają sprawność manualną, która jest niezwykle istotna przy nauce pisania. Prace dobrane są tak, aby wykonywanie ich sprawiało dzieciom jak najwięcej przyjemności.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 800330
  • Wydawnictwo MAC Edukacja
  • EAN 9788365525697
  • Poziom nauczania Przedszkole
  • Rodzaj produktu Pakiet
  • Grupa wiekowa 4-latki

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pakiet Kolorowy start. Czterolatek