Ostatni lot Perły Przeznaczenia 71749 Lego Ninjago

Dostępny
Indeks
736965
Twój rabat 20% (40,81 zł)
Cena
Cena 162,99 zł 203,80 zł
- +

Opis

Ostatni lot Perły Przeznaczenia 71749 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Niesamowity zestaw Ostatni lot Perły Przeznaczenia (71749) pozwala dzieciom nauczyć się budowania.

W komplecie znajduje się mnóstwo elementów, takich jak okręt, skuter wodny, smok z ruchomymi skrzydłami, skrzynia ze skarbem, wyspa z więzieniem i cztery minifigurki.

 

Ten zestaw LEGO został zaprojektowany po to, aby dać czterolatkom i starszym dzieciom okazję do wspaniałej zabawy w budowanie.

W pudełku znajdują się torebki z klockami umożliwiającymi złożenie modelu i postaci, więc dzieci szybko rozpoczną zabawę.

Zestaw zawiera również klocek startowy z częściowo złożoną bazą ułatwiającą rozpoczęcie budowania.

 

Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od 4 lat pozwalają dorosłym budować razem z pociechami.

Zawierają proste ilustrowane instrukcje, które ułatwiają dzieciom tworzenie modeli.

Zestawy zawierają również instrukcje Instructions PLUS dostępne w aplikacji LEGO Building Instructions.

To interaktywny poradnik, który umożliwia przybliżanie, wizualizowanie i obracanie modeli podczas budowania.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® NINJAGO® Ostatni lot Perły Przeznaczenia (71749) z okrętem pełnym ekscytujących funkcji wprowadza dzieci w świat budowania i pozwala im wymyślać historie z udziałem ninja.

- W komplecie są cztery minifigurki — ninja Kai, Zane i Jay oraz ich przeciwnik, ninja-duch Karenn — a także klocek startowy ułatwiający szybkie rozpoczęcie zabawy.

- Okręt Perła Przeznaczenia ma wykonany z folii żagiel, obrotowe dopalacze, ster, odczepiany skuter wodny i kotwicę na łańcuchu, więc z pewnością rozpali wyobraźnię dzieci.

- W zestawie znajduje się również smok ze skrzydłami, które ruszają się po naciśnięciu grzbietu stworzenia, a także siodło, które pozwala minifigurkom ninja dosiadać smoka.

- To wspaniały prezent urodzinowy lub świąteczny dla miłośników ninja w wieku od 4 lat, którzy chcą nauczyć się budowania z klocków LEGO®.

- Perła Przeznaczenia ma ok. 21 cm wysokości, 32 cm długości i 12 cm szerokości, więc doskonale nadaje się do zabawy w domu lub w każdym innym miejscu.

- Dzięki prostym instrukcjom z obrazkami dzieci samodzielnie zbudują cały zestaw.

- Cyfrowa funkcja Instructions PLUS jeszcze bardziej zainteresuje dzieci budowaniem. Opcje przybliżania, obracania i wizualizowania powstającego modelu sprawiają, że składanie zabawki staje się świetną zabawą.

- Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby za każdym razem można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie trzeba być sprawnym jak ninja!

- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc możesz mieć pewność, że dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736965
  • EAN 5702016912708
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Ostatni lot Perły Przeznaczenia 71749 Lego Ninjago