Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe

Autor: Ben Brooks
Ben Brooks
Dostępny
Indeks
718623
Twój rabat 12% (4,01 zł)
Cena
Cena 29,99 zł 34,00 zł
- +

Opis

Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe, Ben Brooks, Wydawnictwo K.E. Liber

 

Dane produktu:

IRENA SENDLEROWA, PAPIEŻ FRANCISZEK, JOANNA D'ARC, JAN CHRISTIAN ANDERSEN, WHOOPI GOLDBERG, ANDREA BOCELLI, BJRK, ANDY WARHOL . i ponad 100 innych nieprzeciętnych osób, które odważyły się żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami i walczyć o swoje marzenia!

Po światowym sukcesie Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi, Ben Brooks postanowił przedstawić wspaniałe kobiety i wyjątkowych mężczyzn jako inspirację dla dziewczynek i chłopców poszukujących wzorców i swojego miejsca we współczesnym świecie.

To niezwykłe historie tak sławnych, jak i mniej znanych osób, pionierów i geniuszy, z których każdy na swój sposób przełamuje schematy, kruszy bariery, wytycza nowe ścieżki i niestrudzenie wprowadza w życie swoje idee, pomimo obiektywnych trudności czy niezrozumienia społecznego.

Ta wyjątkowa lektura pokazuje na przykładach, że warto bronić wyznawanych wartości i konsekwentnie realizować cele.

Wszyscy biegają po boisku, a twoje dziecko spędza godziny w laboratorium chemicznym? Ma nietypowe hobby?

Historie przedstawione w książce pokazują, że ci, którzy płyną pod prąd zostają prekursorami, a realizacja własnych pasji jest źródłem szczęścia i spełnienia. Książka rozprawia się także z rolami przypisanymi płciom.

Twoją córkę pasjonują sporty walki? A może twój syn kocha balet? We współczesnym świecie nie ma mowy o szufladkowaniu, każdy może osiągnąć wszystko, co tylko zechce.

Historie w książce przekonują, że każdy jest wyjątkowy, a świat docenia indywidualistów!

To pochwała wrażliwości, siły wewnętrznej, pomysłowości, wytrwałości i wiary w siebie oraz wartości, które warto zaszczepić już w dzieciństwie.

Ta pięknie ilustrowana i inspirująca książka o pasjonujących historiach niesamowitych ludzi, zachwyci każde dziecko i doda mu odwagi, by być sobą i zmieniać świat na lepsze.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 718623
  • Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
  • Autor Ben Brooks
  • EAN 9788364853234
  • Ilość stron 208
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 19,5x25 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe