Nauka liczenia

Agnieszka Łubkowska
Dostępny
Indeks
715206
Twój rabat 10% (2,91 zł)
Cena
Cena 25,99 zł 28,90 zł
- +

Opis

Nauka liczenia, Agnieszka Łubkowska, Nasza Księgarnia

 

Dane produktu:

Nauka liczenia jeszcze nigdy nie była tak prosta!

"Nauka liczenia" zawiera wskazówki dla rodziców oraz interesujące ćwiczenia i zabawy, które ułatwią dziecku opanowanie podstaw liczenia. 

Specjalna konstrukcja i forma książki pomagają skupić się na konkretnym zagadnieniu. Całość jest podzielona na 5 części: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i różności matematyczne, w których dziecko oswaja się z ułamkami, odczytywaniem godziny na zegarze, a także szacowaniem długości.

W każdym rozdziale znajdują się tłumaczenie danego działania oraz ćwiczenia. Dodatkowe zabawy sprzyjają utrwalaniu wiedzy, wspomagają pamięć i koncentrację. 

Książka zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli czy terapeutów.

Wiek: 6-8 lat
Forma wydania: książka papierowa 
Data premiery: 2018-08-22
Numer wydania: 1

Agnieszka Łubkowska od 2006 roku jest licencjonowanym instruktorem metody Davisa z certyfikatem Davis Dyslexia Association International w USA. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach korekty dysleksji, nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi, dyskalkulii, dysgrafii metodą Davisa. W czasie zajęć indywidualnych pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym z dysleksją, nadpobudliwością i trudnościami w skupieniu w zakresie metod efektywnego czytania i uczenia się. Jest również trenerem umiejętności poznawczych – prowadzi zajęcia grupowe z zakresu efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, treningów pamięci. Od 2010 roku pracuje jako nauczyciel akademicki. Jest członkiem Davis Learning Foundation w Wielkiej Brytanii.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 715206
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • EAN 9788310130822
  • Ilość stron 140
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 22x20 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Nauka liczenia