Motocykl Kaia 71734 Lego Ninjago

Niedostępny
Indeks
736963
Twój rabat 20% (9,65 zł)
Cena
Cena 38,50 zł 48,15 zł

Opis

Motocykl Kaia 71734 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności budowania dzięki imponującemu motocyklowi Kaia (71734).

Zestaw zawiera motocykl, katapultę miotającą przedmioty i dwie minifigurki, więc mali konstruktorzy mogą liczyć na wiele godzin świetnej zabawy.

 

Ten zestaw LEGO został zaprojektowany po to, aby dać czterolatkom i starszym dzieciom okazję do wspaniałej zabawy w budowanie. W pudełku znajdują się torebki z klockami umożliwiającymi złożenie modelu i postaci, więc dzieci szybko rozpoczną zabawę.

Zestaw zawiera również klocek startowy z częściowo złożoną bazą ułatwiającą rozpoczęcie budowania.

 

Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od 4 lat pozwalają dorosłym budować razem z pociechami.

Zawierają proste ilustrowane instrukcje, które ułatwiają dzieciom tworzenie modeli.

Zestawy zawierają również instrukcje Instructions PLUS dostępne w aplikacji LEGO Building Instructions. To interaktywny poradnik, który umożliwia przybliżanie, wizualizowanie i obracanie modeli podczas budowania.

 

Cechy produktu:

- Dzięki zestawowi LEGO® NINJAGO Motocykl Kaia (71734) dzieci nauczą się budować i wymyślą przygody ninja z udziałem motocykla i katapulty miotającej przedmioty.

- Zestaw zawiera dwie minifigurki — Kaia i Rattlę, złego wężowego wojownika — oraz klocek startowy, który ułatwia szybkie rozpoczęcie zabawy w budowanie.

- Fantastyczny motocykl ninja pozwala dzieciom inscenizować ekscytujące bitwy przeciwko Rattli i jego działającej katapulcie.

- Szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka w wieku od 4 lat? Ten zestaw to dla małych konstruktorów gwarancja wielu godzin zabawy. Doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny lub Święta.

- Motocykl Kaia ma ok. 4 cm wysokości, 11 cm długości i 5 cm szerokości, więc w przerwach między bitwami na niby może być niezwykłą ozdobą dziecięcego pokoju.

- Dzięki prostym instrukcjom z obrazkami dzieci samodzielnie zbudują cały zestaw.

- Cyfrowa funkcja Instructions PLUS jeszcze bardziej zainteresuje dzieci budowaniem. Opcje przybliżania, obracania i wizualizowania powstającego modelu sprawiają, że składanie zabawki staje się świetną zabawą.

- Zestawy 4+ pozwalają dzieciom nauczyć się budowania, a pozostałym członkom rodziny dołączyć do zabawy.

- Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby za każdym razem można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie trzeba być sprawnym i silnym jak ninja!

- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc możesz mieć pewność, że dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736963
  • EAN 5702016912555
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Motocykl Kaia 71734 Lego Ninjago